Apie mus

UAB „Okeana“, įkurta 2006 metais Vilniuje, siūlo platų paslaugų spektrą įvairių vandens objektų, poilsio ir pramogų zonų įrengimo srityje.

Projektuojame, kokybiškai įrengiame bei renovuojame įvairių tipų lauko ir vidaus baseinus. Įrengdami lauko baseinus, klientams siūlome ne tik visus baseinų statybos, bet ir žemės kasimo darbus. Betonuojame įvairių formų ir gabaritų baseinus, įrengiame patikimą termo- ir hidroizoliaciją. Pilnai sutvarkome baseinų aplinką, įrengiame medines terasas bei akmens kompozito grindinius.

Gaminame įvairių tipų plastikinius (polipropileninius) baseinus, kubilus, įvairias namų ūkiui ir pramonei skirtas talpas.

Įrengiame visų tipų SPA baseinus, kitaip vadinamus: terapiniai baseinai, hidromasažiniai baseinai, sūkurinės vonios.

Kompleksiškai įrengiame įvairaus dydžio SPA centrus, kuriuose gali būti suprojektuoti įvairių tipų baseinai, pirtys, poilsio bei kitos patalpos. Atliekame visus tiek bendrastatybinius, tiek vidaus apdailos darbus, instaliuojame santechniką, elektros ir apšvietimo sistemas, klojame ne tik keramikines, bet ir minkštas dangas.

Per ilgą laiką sukaupėme didelę patirtį teikiamų paslaugų srityje, apsirūpinome reikiamais resursais. Mūsų komandoje dirba tik patikimi, ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai:

• Baseinų įrengimo specialistai
• Statybininkai, betonuotojai, mūrininkai
• Vidaus apdailos specialistai
• Metalo apdirbimo specialistai
• Santechnikai
• Elektrikai
• Dizaineriai

Esame lankstūs, visą įrangą bei aksesuarus tiesiogiai perkame iš pasaulyje žinomų Europos, Skandinavijos ir JAV gamintojų.

Pagrindinis UAB „Okeana“ komandos tikslas yra paslaugų kokybės gerinimas, siekiant pilnai patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius, teikiant pilną mūsų verslo paslaugų kompleksą.

Klientams garantuojame atliktų darbų kokybę, greitus darbų atlikimo terminus, patrauklias darbų, įrangos ir medžiagų kainas.

Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.