Baseinų chemija

BASEINŲ CHEMIJA

baseinu chemija

Baseinu chemija

Mūsų siūloma baseinų chemija (vandens priežiūros priemonės) skirta visų tipų plaukimo baseinams. Vokietijos gamintojo “Chemoform” GmbH gaminama baseinų chemija tinka ne tik privataus naudojimo lauko baseinams, vidaus baseinams, SPA baseinams, tačiau ši baseinų chemija puikiai tinka ir fontanams, bei kitiems uždaro tipo vandens objektams.

Dėl efektyvaus veikimo, optimalaus nedidelės išeigos ir kainos santykio ši baseinų chemija plačiai naudojama ir viešosios paskirties plaukimo baseinuose.

Lojaliems klientams taikome lanksčiausias nuolaidų sistemas visoms mūsų prekėms ir paslaugoms.

Taupydami Jūsų laiką, užsakytas prekes pristatysime Jūsų adresu Jums patogiu metu!

Siūlome įsigyti šias baseinų vandens priežiūros priemones baseinų chemija, kurią galite užsisakyti el. parduotuvėje:

.

.

PH REGULIAVIMAS

Ph reguliavimas Baseino vandens pH reguliavimui skirtos vandens priežiūros priemonės, mažina arba didina pH lygį vandenyje.
Ph-minus ir pH-plus granulės tinka pastoviam naudojimui visų tipų plaukimo baseinų, SPA baseinų, fontanų ir kitų vandens objektų priežiūrai.
PH-minus ir pH-plus skystis naudojamas visų tipų plaukimo baseinuose su sumontuota specialia automatine chemikalų dozavimo sistema.
Ph reguliavimas DaugiauPh reguliavimas e-parduotuvė
.
.

DEZINFEKACIJA SU CHLORU

Vandens dezinfekacija su chloru Greito tirpimo chloro tabletės arba granulės yra skirtos greitam baseino vandens dezinfekavimui naujai pripiltam baseinui ar pagedusiam vandeniui stabilizuoti.
Lėto tirpimo chloro tabletės naudojamos pastoviam chloro lygio palaikymui vandenyje. Šios priemonės skirtos naudoti nedidelių plaukimo baseinų, SPA baseinų, fontanų dezinfekcijai. Skystas hipochloritas naudojamas baseinuose su įrengta automatine chemikalų dozavimo stotele.
Skystas hipochloritas, kaip ir lėto tirpimo chloro tabletės, skirtos vandens dezinfekavimui, veikia antibakteriškai, neleidžia susidaryti dumbliams.
Dezinfekacija su chloru DaugiauDezinfekacija su chloru e-parduotuvė
.
.

DEZINFEKACIJA BE CHLORO

 Vandens dezinfekacija be chloro Aktyvaus deguonies tabletės skirtos pastoviam baseino vandens dezinfekavimui.
Deguonies aktyvatorius, tai skysta priemonė naudojama kartu su aktyvaus deguonies tabletėmis. Kartu naudojant šias priemones gaunamas sinerginis efektas, todėl yra sustiprinamas priemonių poveikis, bei sumažinama jų išeiga.
Aktyvaus deguonies priemonės dezinfekuoja baseino vandenį, veikia antibakteriškai, neleidžia susidaryti dumbliams, atstato drumstą ar sužaliavusį vandenį. Nėra nemalonaus chloro kvapo, nedirgina odos ir akių.
Dezinfekacija be chloro DaugiauDezinfekacija be chloru e-parduotuvė
.
.

DUMBLIŲ PREVENCIJA

Dumblių prevencija Algicidas “Algex”, tai priemonė skirta dumblių naikinimui ir jų atsiradimo prevencijai. Tinka pastoviam naudojimui visų tipų plaukimo baseinuose ir kituose vandens objektuose.
Algicidas “Alba Super” skysta neputojanti priemonė skirta baseinams su įrengta masažine įranga ar kitomis vandens atrakcijomis. Puikiai tinka hidromasažinėms vonioms, SPA baseinams ir fontanams.
Dumblių prevencija DaugiauDumblių prevencija e-parduotuvė
.
.

VANDENS SKAIDRINIMAS

 Vandens skaidrinimas Flokulantas, tai priemonė skirta baseino vandens skaidrinimui ir drumstumo šalinimui.
“Flockfix” flokulanto kasetės arba “Flccer” flokulanto granulės tinka pastoviam naudojimui visų tipų plaukimo baseinams, SPA baseinams, fontanams ir kitiems vandens objektams.
Skystas flokulantas naudojamas su sumontuota automatine chemikalų dozavimo sistema.
Vandens skaidrinimas DaugiauVandens skaidrinimas e-parduotuvė
.
.

VANDENS TESTAVIMAS

Vandens testavimo priemonės Vandens testavimas skirtas pH, laisvojo chloro ir aktyvaus deguonies kiekiui vandenyje nustatyti.Testavimas atliekamas specialiais vandens testeriais, kuriems naudojamos specialios DPD no.1 ir Phenol Red testavimo tabletes.
Testavimo juostelėmis matuojamas bromas, bendras chloras, laisvas chloras, vandens kietumas ir bendras vandens šarmingumas (vandens pH rodikliai).
Laisvojo deguonies ir pH testeris skirtas baseino vandens rūgščių ir šarmų pusiausvyros, bei laisvojo deguonies koncentracijos vandenyje matavimui. Baseino vandens pH reguliavimui skirtos vandens priežiūros priemonės, mažina arba didina pH lygį vandenyje.
Vandens testavimas DaugiauVandens testavimas e-parduotuvė
.