Baseinų įranga

.

BASEINŲ VANDENS FILTRAI

 Baseinų įranga-vandens filtrai Baseinų vandens filtras yra pagrindinė baseinų technologinės įrangos sudedamoji dalis, kurio dėka vanduo ilgą laiką išlieka švarus, skaidrus ir saugus Jūsų sveikatai.
Baseinų vandens filtrai skirti sulaikyti susidariusias kietasias mikro daleles vandenyje, kurios filtro praplovimo metu yra pašalinamos iš filtro.
Filtrai yra užpildyti skirtingų frakcijų kvarciniu smėliu kuris kaip filtruojantis elementas nėra keičiamas ir tarnauja daugelį metų.
 
.
.

CIRKULIACINIAI SIURBLIAI

Baseinų įranga-cirkuliaciniai siurbliai Cirkuliacinis siurblys yra pagrindinė baseino vandens filtravimo sistemos sudedamoji dalis.
Šie sausai pastatomi vandens siurbliai skirti pastoviam vandens tiekimui į baseino filtrą, bei užtikrinti reikiamą vandens cirkuliaciją baseine.
Cirkuliaciniai baseino vandens siurbliai parenkami indvidualiai kiekvienam baseinui atsižvelgiant į baseino paskirtį, jo eksploataciją, bei kitus techninius įpatumus.
.
.

BASEINŲ FILTRAVIMO BLOKAI

Baseinų įranga-filtravimo blokai Baseinų filtravimo blokas, tai vandens filtro su 6-šių padėčių valdymo sklende ir cirkuliacinio siurblio su priešfiltriu komplektas.
Filtravimo blokai parenkami idvidualiai pagal baseino paskirtį, jo eksploataciją ir baseino vandens tūrį.
Baseinų filtravimo komplektai, montuojami privačiuose lauko ir vidaus plastikiniuose, betoniniuose, karkasiniuose ir SPA baseinuose, kurių dėka vanduo ilgą laiką išlieka švarus, skaidrus ir nepavojingas Jūsų sveikatai.
.
.

BASEINŲ ŠILDYMAS

Baseinų įranga-baseinų šildymas Komfortabili (arba optimali) plaukimo baseino vandens temperatūra yra 26 – 30ºС, todėl tinkamai vandens temperatūrai palaikyti montuojami automatiniai vandens šildymo elementai, kurie gali būti:
– elektriniai vandens šildytuvai
– vandens šilumokaičiai nuo katilo
– šilumos siurbliai (freono pagrindu)
Baseinų vandens šildymo elementai integruojami į bendrą baseino filtravimo sistemą ir automatiškai palaiko norimą vandens temperatūra baseine, intervale nuo 0 iki 40 ºС .
.
.

VANDENS DEZINFEKCIJA

Baseinų įranga-vandens dezinfekavimas Netinkamai prižiūrimame baseino vandenyje gali slypėti potenciali grėsmė besimaudančiųjų sveikatai. Baseinas yra uždara vandens sistema, todėl tai yra puiki terpė daugintis bakterijoms ir parazitams. Tik suderinta vandens filtravimo įranga, tinkamai parinktos vandens priežiūros priemonės bei teisingas jų naudojimas gali užtikrinti ne tik švarų bet ir saugų baseino vandenį.
Siūlome įvairias automatines vandens dezinfekavimo ir priežiūros sistemas skirtas privačios ir visuomeninės paskirties plaukimo baseinams, terapiniams ir SPA baseinams.
.
.

HIDROMASAŽINĖ ĮRANGA

Baseinų įranga-hidromasažinė įranga-priešsrovės Jau seniai visiems yra žinoma plaukimo baseino teikiamą naudą žmogaus sveikatai. Tačiau mažai kas žino kad nedidelis plaukimo baseinas gali tapti ne tik laisvojo plaukimo, bet ir vandens procedūrų – terapiniu baseinu.
Vandens ir oro purkštukai, hidromasažiniai gultai ir kitos vandens masažo sistemos montuojamos į bet kokio tipo baseiną.
Hidromasažinė įranga montuojama ne tik viešosios paskirties baseinuose, tačiau tampa vis populeriasnė ir privačiuose baseinuose.
.
.

VANDENS ATRAKCIJOS

Baseinų įranga-vandens atrakcijos Dabar ir privatūs lauko ar vidaus baseinai gali tapti nedideliu privačiu vandens pramogų parku. Net ir nedideliuose plaukimo baseinuose papildomai yra montuojamos vandens atrakcijos.
Vandens kaskados, vandens patrankos, prieššsrovės, oro geizeriai iš dugno ir kitos vandens atrakcijos lengvai integruojamos į bet kokio tipo baseiną.
Vandens atrakcijos suteiks dar daugiau naudos Jūsų sveikatai ir pasitenkinimo, leidžiant laiką baseine.
.
.

DRĖGMĖS SURINKĖJAI

Baseinų įranga-drėgmės surinkėjai Net jeigu vidaus baseinas ir yra uždengtas specialia danga, o ventiliacija baseino patalpoje nepakankama, tuomet neišvengiamai susiduriama su per aukštos drėgmės problemomis.
Specialiai baseinų patalpoms yra gaminami drėgmės surinkėjai, kurie ne tik sausina orą, bet ir šildo baseino patalpą.
Drėgmės surinkėjai yra lengvai instaliuojami, surenka bei kondensuoja vandens garus, bei apsaugo ne tik baseino patalpą, bet ir visą namą nuo per didelės drėgmės sukeltų padarinių.
.
.

BASEINŲ APŠVIETIMAS

Baseinų įranga-apšvietimas Baseinų apšvietimas ne tik puošia baseiną supančią aplinką, suteikia ypatingą atmosferą, nuteikia raminančiai ir atpalaiduojančiai, bet ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų.
Baseinų apšvietimui naudojami įvairaus galingumo, 12V hologeno arba šiuolaikiški LED žibintai, kurie gali buti vienspalviai arba daugiaspalviai.
Povandendeniniai baseino šviestuvai yra aukštos sandarumo klasės IP68 korpuso, gaminami iš ABS plastiko, bronzos arba nerūdijančio plieno AISI 316.
.
.

ĮDĖTINĖS DETALĖS

Baseinų įranga-įdėtinės detalės Įdėtinės detalės – tai baseino filtravimo sistemos dalys montuojamos baseino korpuse. Jos skirtos vandens paėmimui ir po vandens filtravimo grąžinimui atgal į baseiną.

Įdėtinėmis detalėmis vadinama:

– skimeriai
– vandens grąžinimo purkštukai
– vandens nuleidimo detalės (trapai)

Įdėtinės detalės gaminamos iš ABS plastiko, bronzos arba nerūdijančio plienos AISI 316
.
.

KOPETĖLĖS, TURĖKLAI

Baseinų įranga-kopetelės ir turėklai Patogiam įlipimui į plaukimo baseiną ir išlipimui iš jo siūlome nerūdijančio plieno kopetėles, o baseinams su įrengtais laipteliais siūlome nerūdijančio plieno turėklus.
Kopetėlių pakopų skaičių galima pasirinkti Jums patogų priklausomai nuo baseino gylio, o turėklus galima pritaikyti arba specialiai pagaminti bet kokių formų baseino laipteliams.
Baseinų kopetėlės ir turėklai gaminami iš kokybiško, atsparaus baseino chemikalams nerūdijančio plieno AISI 316 ir AISI 324.
.
.

BASEINŲ AKSESUARAI

Baseinų įranga-baseinų aksesuarai Baseinų aksesuarai, tokie kaip:
– lauko dušai
– šokinėjimo lentos
– vandens čiuožyklos
– persipylimo grotelės
– apsauginės tvorelės
– plaukimo linijos
– gultai ir lauko baldai
skirti Jūsų saugumui, patogumui ir komfortabiliam poilsiui.
.