Baseinų priežiūra

Bet kokio tipo baseinas ar kitas vandens objektas yra sudėtingas, reikalaujantis visapusiškos priežiūros, hidrotechninis įrenginys. Vandens objektų priežiūra turi būti atliekama tam tikrais periodais, remiantis nustatytais techniniais ir higieniniais parametrais. Atsižvelgdami į vandens objekto ir jo aplinkos specifiką, planuojame ir kompleksiškai, o jei klientas pageidauja, tai ir dalimis, vykdome visų vandens objektų priežiūrą.

Paslaugos skirtos įvairių tipų ir paskirčių baseinų, fontanų ir vandens dekoracijų turėtojams.

.
BASEINO APTARNAVIMAS
Baseino aptarnavimas – nuosekli baseino priežiūros ir valymo paslauga atliekama periodiškai, iš anksto sutartu laiku, kartą per savaitę ar kelis kartus per mėnesį.
Ši paslauga skirta klientams nenorintiems ar dėl įvairių priežasčių negalintiems savarankiškai prižiūrėti savo baseino. Dažniau šią paslaugą pasirenka SPA centrų savininkai, kuriems reikalinga visapusiška ir profesionali baseino priežiūra.
Mes garantuojame nepriekaištingą Jūsų baseino švarą, puikų techninį stovį, atleisime Jus nuo baseino priežiūros rūpesčių ir užtikrinsime ilgalaikį pasitenkinimą leidžiant laisvalaikį turimu baseinu.
Baseinų aptarnavimas
.
.
BASEINO VALYMAS
Baseino valymas suprantama kaip vienkartinė paslauga kurios metu atliekame baseino valymo darbus, po to kai baseinas buvo netinkamai prižiūrimas, apleistas ar neteisingai paruoštas žiemos sezonui.
Priklausomai nuo užterštumo, baseino valymas gali būti atliekamas neišleidžiant vandens, tačiau kritiniu atveju vanduo iš baseino yra išleidžiamas, atliekamas kruopštus dangos valymas rankiniu būdu ir padengimas spec priemonėmis, detalių valymas ir atnaujinimas bei visos baseino įrangos techninė apžiūra ir remontas pagal poreikį.
Baseinų valymas
.
.
VANDENS OBJEKTŲ PARUOŠIMAS SEZONUI
Kiekvienas lauko baseinas turi būti teisingai paruošiamas žiemos sezonui. Tik tinkamai paruoštas baseinas žiemojimui bus apsaugotas nuo baseino korpuso ir hidroizoliacijos pažeidimo bei nuo baseino technologinės įrangos galimų gedimų, kurių remontas yra nepigus.
Mūsų specialistai atliks visus būtiniausius darbus baseino parošimui žiemos/vasaros sezonams, tam kad Jūsų baseinas ir įranga tarnautų patikimai ir ilgai.
Baseinų paruošimas sezonui
.
.
VANDENS OBJEKTŲ PRIEŽIŪROS REIKMENYS
Reguliarus baseino dugno, sienų valymas, vandens objektų priežiūra sumažina chemikalų sąnaudas bei užtikrina nepriekaištingai švarų baseino vandenį.
Siūlome aukščiausios kokybės, ilgaamžius, patogius naudojimui, atsparius vandens chemijai ir korozijai priežiūros reikmenis baseinams, fontanams ir kitiems vandens objektams.
Jūsų patogumui siūlome automatinius dugno ir sienų valymo robotus, kurie atliks baseino valymo darbus už Jus!
Baseinų priežiūros reikmenys
.