Betonuojami SPA baseinai

Pašėlęs šiuolaikinio gyvenimo ritmas, nuolatinė įtampa, nesibaigiantys rūpesčiai darbe ir namuose. Kasdieniniais mūsų palydovais tampa stresas, esame pikti ir nelaimingi. Spartus gyvenimo tempas alina organizmą, sukelia ligas, prastėja gyvenimo kokybė.

Norint išsaugoti jaunystę, dailias kūno linijas, gerą savijautą ir nuotaiką, reikia rasti laiko sau. Mūsų organizmui reikalingas poilsis.

Vis daugiau dėmesio žmonės skiria SPA procedūroms, hidromasažui ir kitoms sveikatingumo terapijoms, padedančioms atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.  Įvairių šalių mokslininkai seniai įrodė, jog SPA masažiniai baseinai pasižymi gydomuoju poveikiu ir teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, raumenis, sąnarius, kvėpavimo takus, virškinimo traktą bei kitus organus. Atpalaiduoja ir atjaunina ne tik kūną, bet ir sielą.

Betoniniai SPA baseinai iš kitų masažinių SPA baseinų tipų išsiskiria beribėmis dizaino ir formų galimybėmis bei individualiais apdailos sprendimais, kurie gali atitikti net išrankiausių klientų poreikius. Šio tipo SPA baseinai įrengiami grindų lygyje, todėl suteikia erdvumo pojūtį, neišsiskiria iš aplinkos ir puikiai dera prie jos savo puošnia ir prabangia apdaila iš stiklo mozaikos plytelių.

Išskirtinumas. Betoniniai SPA baseinai gali būtį įrengiami net ir tose vidaus patalpose, kur nėra galimybės įnešti kito tipo SPA baseinus.  Šio tipo masažiniai baseinai gali būti projektuojami indvidualiai pagal kliento poreikius ir pageidavimus, įrengiami bet kokių formų ir matmenų, o masažinių vandens ir oro purkštukų skaičius yra laisvai pasirenkamas bei montuojamas atsižvelgiant į SPA baseino naudotojų kūno formas.

Dažniausiai betoniniai SPA baseinai įrengiami su persipylimo sistema. Tuomet aplink baseiną yra montuojamas persipylimo latakas, dengtas plastikinėmis ar nerūdijančio plieno grotelėmis, o vandens lygis būna grindų aukštyje. Rečiau šio tipo SPA baseinai įrengiami su skimeriu (vandens surinktuvu). Skimeriniai baseinai  šiek tiek sumažina projekto kainą.

Hidromasažiniai purkštukai ir kitos montuojamos įdėtinės detalės gali būti pagamintos iš ABS balto plastiko, bronzos ar nerūdijančio plieno. Daugiau masažo malonumų suteikia nedideli oro purkštukai, sumontuoti sėdimose dalyse ir SPA baseino grindyse.

Povandeninis apšvietimas yra neatsiejama SPA baseino dalis. Sumontuoti vienspalviai ar daugiaspalviai (chromoterapija) LED šviestuvai, suteikia baseinui šiltumo ir komforto. Tinkamai įrengtas povandeninis SPA baseino apšvietimas įspūdingai apšvies Jūsų baseiną supančią aplinką.

Masažinė įranga kiekvienam SPA baseinui  parenkama indvidualiai pagal baseino vietų skaičių. Vandens masažo purkštukams montuojami specialūs vandens siurbliai, o oro masažo purkštukams montuojamos specialios orapūtės. Papildomai SPA baseinuose gali būti montuojami oro geizeriai iš dugno ar nerūdijančio plieno vandens kaskados.

Filtravimo įranga užtikrina tinkamą SPA baseino vandens valymą. Filtravimo įranga sudaro: vandens siurblys, vandens filtras ir filtro valdymo sklendė. Papildomai gali būti montuojami UV sterilizatoriai, ozonatoriai ir jonizatoriai, automatinė filtro valdymo sklendė ir automatinė chemikalų dozavimo stotelė.

Baseino šildymas. SPA baseino vidutinė vandens temperatūra turi būti 36,0 – 38,0 °C, todėl baseinui reikalinga vandens šildymo sistema. Baseino vandens šildymui gali būti montuojami šilumokaičiai nuo katilo, elektriniai šildytuvai ar šilumos siurbliai. SPA baseino šildymo sistema parenkama individualiai.

Svarbu žinoti. Planuojant įsirengti bet kokio tipo SPA baseiną, reikia numatyti techninę patalpą netoli baseino, kur bus sumontuota baseino vandens filtravimo ir masažinė įranga. Patalpa turi būti mažiausiai 1,0 m³ (100 x 100 x 100 cm.) dydžio. Į techninę patalpą turi būti atvesti elektros, vandentiekio ir kanalizacijos įvadai. Tikslesnius parametrus norodysime konkrečiu atveju.

Planuojant įsirengti betoninį SPA baseiną su persipylimo sistema, reikia įvertinti galimybę sumontuoti vandens persipylimo rezervuarą, kuris dažniausiai būna įleidžiamas į grindis šalia baseino arba įrengiamas po SPA baseinu. Rezervuaro matmenis skaičiuojame pagal projektą.

Betoninio SPA baseino įrengimas. Šio tipo SPA baseinai yra vieni iš sudėtingiausių hidrotechninių įrenginių, kuriuos projektuoti ir įrengti gali tik specializuoti rangovai. Projektuojant betoninį SPA baseiną, būtina atlikti skaičiavimus, kad būtų pasiektas efektyvus hidromasažas prie minimalių eksploatacinių sąnaudų. Tinkamai suprojektuotas betoninis SPA baseinas ir pagal indvidualų projektą sukomplektuota technologinė baseino įranga, gali užtikrinti paprastą ir nepriekaištingą baseino eksploataciją ateityje bei vartotojų pasitenkinimą.

Jūsų pasirinkimas. Projektuojame ir kompleksiškai įrengiame betoninius SPA baseinus, atlikdami visus bendrastatybinius darbus, montuojame technologinę baseino filtravimo ir masažinę įrangą, atliekame baseino ir jį supančios aplinkos apdailos įrengimo darbus, klijuojame stiklo mozaikos plyteles.

Remiantis žiniomis ir daugiamete patirtimi, atsižvelgdami į Jūsų norus bei galimybes, aplinkos ypatumus, pasiūlysime optimalų betoninio SPA baseino įrengimo variantą, suprojektuosime ir kompleksiškai jį įrengsime.