Plaukiojanti danga

Baseinu plaukiojanti uzdengimo plevelePlaukiojanti baseinų uždengimo plėvelė – skirta tiek lauko, tiek vidaus baseinams, kai norima jį apsaugoti nuo aplinkos teršalų, vandens išgaravimo, o taip pat palaikyti vidutinę baseino vandens temperatūrą.

Šios plaukiojančios uždangos gaminamos iš polietileno su oro pūslelėmis. Šios pūslelės funkcionuoja, kaip padidinamasis stiklas, taip pat jų pagalba, baseino uždanga neskęsta ir plaukioja vandens paviršiuje.

Plaukiojanti baseino uždanga gali būti montuojama su susukimo mechanizmu, kurio pagalba bus lengviau ir greičiau uždengtas ar atidengtas Jūsų baseinas.

Baseino plaukiojančios uždangos privalumai:
Baseino uzdangos susukimo mechanizmas

 • slopina dumblių augimą
 • sumažina filtravimo įrengimų darbo laiką iki 50%
 • išvengiamas vandens garavimas iki 98%
 • sumažinamos chemikalų sąnaudos iki 60%
 • sumažinamos energijos sąnaudos daugiau kaip 50%
 • uždanga sugeria saulės energiją
 • apsaugo baseino vandenį nuo šiukšlių
 • palaikoma vidutinė vandens temperatūra
 • gali būti naudojama ištisus metus
 • sumažinama rizika susirgti akių, ausų, odos ir žarnyno infekcijos ligomis
 • lengvai plaunama uždanga
 • nedidelė plaukiojančios dangos kaina

Plaukiojanti baseino uždanga yra su tamsiai mėlynu paviršiumi ir juodos spalvos apačia. Tvirta 500 mikronų plaukiojanti baseino uždanga atspari įvairioms klimato sąlygoms, UV spinduliams. Ši uždanga yra taip pat atspari baseino chemikalams, stiprios šviesos spinduliams. Plaukiojanti baseino uždanga yra netoksiška bei saugi aplinkai.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mūsų siūloma baseino uždanga slopina dumblių augimą net ir be cheminio vandens apdorojimo. Kadangi, ji blokuoja šiukšlių patekimą į baseino vandenį, nesusidaro fotosintezė ir tokiu būdu stabdomas dumblių augimas.

Baseino uždanga gali būti naudojama ištisus metus, net ir žiemą, kai iš baseino nenorima išleisti viso baseino vandens. Be to, uždanga net ir žiemą apsaugos vandenį nuo šiukšlių, todėl nereikės valyti baseino filtravimo sistemos ir kitos įrangos, atšilus orams.

Su šia baseino uždanga yra galimybė sumažinti elektros energijos sunaudojimą. Filtravimo siurblys pašalins nešvarumus ir cirkuliuos baseino vandenį, tačiau iki 50% bus sustabdytas dumblių augimas.

Stabdomas dumblių augimas ir vandens garavimas baseino uždangos pagalba suteikia galimybę sumažinti ir vandens chemijos sunaudojimą iki 60%. Tiek chloro, tiek pH pusiausvyros sutrikimus reguliuojančios chemijos reikės kur kas mažiau.

Vandens garavimas stabdomas 98%. Tokiu būdu, Jūs sumažinsite suvartojamo vandens sąnaudas. Atlikus tyrimą, įrodyta, kad vidutinio dydžio baseino 4m x 8m vandens garavimo sąnaudos sudaro apie 32.000 litrų per metus. Šis skaičius yra gerokai didesnis karštesnio klimato šalyse, o taip pat kai vėjuota.

Uždengus baseiną šia, plaukiojančia uždanga, energijos suvartojimas sumažės apie 50%. Uždanga stabdo vandens garavimą bei palaiko vandens vidutinę temperatūrą. Uždanga absorbuodama saulės spindulius, šildo baseino vandenį.

Plaukiojanti baseino uždanga apsaugo baseino vandenį nuo aplinkos taršos, šiukšlių, vabzdžių, kurie didina dumblių augimą.

Baseino danga perdirbama 100% ir yra pagaminta pagal naujausias technologijas bei saugi aplinkai.

Mes siūlome baseino uždangą įsigyti tik už 13,03 Eur/m2!

Plaukiojanti baseino uždanga e-parduotuvė