Žaliuzi uždangos

zaliuzi uzdangos maitinamos saules energijaŽaliuzi tipo baseino uždangos yra geriausias sprendimas, norintiems subtilaus, kokybiško, ilgaamžio, užkertančio kelią nuo nelaimingų atsitikimų baseino uždengimo. Baseino uždanga įrengiama tiek lauko, tiek vidaus baseinams. Kuomet baseinas uždengtas šio tipo uždengimu, apsaugomi maži vaikai nuo netyčinio įkritimo į baseino vandenį. Ši baseino uždanga išlaiko vaikščiojantį žmogų. Uždanga turi termoizoliacinių savybių ir neleidžia baseino vandeniui garuoti, išlaiko vidutinę vandens temperatūrą. Tereikia palaukti kelias akimirkas ir Jūsų baseino uždanga uždengs baseiną.

Švarus vanduo
Žaliuzi tipo baseino uždanga yra visiškai nepermatoma, todėl yra slopinama fotosintezė, o tai mažina dumblių dauginimąsi ir jų susidarymą. Ši uždanga sumažina vandens priežiūros priemonių sąnaudas. Taupomos ne tik papildomos baseino vandens priežiūros išlaidos, bet ir Jūsų brangus laikas.Uzdangos baseinams

Baseino vandens temperatūra
Dienos metu įšilęs baseino vanduo vėsiomis naktimis lėčiau atvėsta, todėl vasaros rytą galima drąsiai mėgautis baseino vandens teikiamais malonumais. Ši baseino uždanga palaiko vidutinę baseino vandens temperatūrą.

Nauda

Uždanga sudaryta iš atskirų plastiko tuščiavidurių profilių, kuriuose yra oras, baseino vanduo nepatenka į tas ertmes, todėl baseino uždanga neskęsta, o plūduriuoja vandens paviršiuje. Baseino uždanga gali išlaikyti žmogų, tačiau vaikščioti šia uždanga be būtinybės – nepatariama. Baseino uždegimas pilnaviduriai profiliais pasižymi dar didesniu patvarumu, ilgaamžiškumu.

Grožis ir genialumas
Nepriekaištingai estetiškas ir subtilus uždangos dizainas ir Jūsų baseinas visiškai paslepiamas. Techniškai galingas uždangos variklis greitai atidengia/uždengia baseino uždangą. Žaliuzi uždangą galima pagaminti itin dideliems baseinams. Uždangos kraštai gali būti išpjaunami pagal baseino formą, tiesiu arba laiptuotu pjūviu. Žaliuzi tipo baseino uždangos kontūrai yra pritaikomi atsižvelgiant į baseino projektą arba jau įrengtą baseiną. Uždegimo profilių paviršius pasirenkamas iš lygaus arba perfiruoto.

baseinu uzdangos zaliuzi uzdangos zaliuzi baseino uzdanga

Nesudėtingas funkcionavimas
Vienu baseino uždangos rakto pasukimu, uždanga uždengia baseiną arba suvyniojama į ruloną. Uždangos raktas įtaisomas šalia baseino, vaikams sunkiai pasiekiamoje vietoje. Kol baseino uždanga juda, būtina įsitikinti, ar baseine nieko nėra.

Aplinkos apsauga
Baseino uždanga gaminama iš PVC. Yra galimybė baseino uždangą perdirbti, taip užtikrinant aplinkosaugą.

Žaliuzi tipo baseinų uždengimo technologinė įranga ir aksesuarai:

1. Baseino uždangos spalva (spalvos: balta, smėlio, pilka, šviesiai mėlyna)
2. Užrakinimo skydelis (spalvos: šviesiai mėlyna, tamsiai mėlyna, balta, karibų žalia, smėlio, pilka, tamsiai pilka, juoda)
3. Anoduoto aliuminio ašis (spalvos: balta, smėlio, pilka, šviesiai mėlyna)
4. Sija (spalvos: balta, smėlio, pilka, šviesiai mėlyna)
5. Techninė patalpa greta baseino, į kurią susukama žaliuzi tipo baseino uždanga (spalvos: balta, smėlio, pilka, šviesiai mėlyna)
6. Dekoratyvinis gaubtas, po kuria paslepiama susukta uždanga (spalvos: PVC balta, PVC smėlio, PVC pilka, PVC šviesiai mėlyna, egzotinė mediena)

Kodėl turėtumėte pasirinkti žaliuzi tipo baseino uždangą?

· Estetiškas žaliuzi tipo baseino uždangos dizainas
· Užtikrinamas švarus baseino vanduo
· Vandens teikiamais malonumais galima mėgautis visais metų laikais
· Užtikrinamas aplinkinių saugumas
· Sumažinamos baseino priežiūros priemonių sąnaudos
· Sumažinamos baseino šildymo sąnaudos
· Nesudėtingas uždangos technologinės įrangos funkcionavimas

Jau esamam baseinui, uždangos įranga kompaktiškai įmontuojama virš baseino vandens lygio, viename baseino krašte. Jeigu tik ruošiamas baseino projektas, tuomet uždangos susukimo mechanizmas įleidžiamas į grindinį, prie baseino krašto.

Uždangas gamina rinkos lyderiai, todėl garantuojama kokybė ir ilgaamžiškumas.
Žaliuzi baseinų uždangos e-parduotuvė