GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: [email protected] arba užpildykite užklausos formą:

Apie mus

Bendrovė OKEANA, įkurta 2006 m. Vilniuje, siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių ir panašių vandens objektų, o taip pat poilsio bei pramogų zonų įrengimo srityje.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Nuo projekto idėjos iki įgyvendinimo

Profesionaliai ir kompleksiškai įrengiame visų rūšių ir dydžių tvenkinius, tradicines pirtis, saunas, turkiškas ir garines pirtis, individualaus dizaino vonios kambarius, dušo kabinas, sūkurines vonias, fontanus, baseinus ir SPA hidromasažinius baseinus privačiuose namuose, sodybose, sveikatingumo ir sporto centruose, sanatorijose, SPA kompleksuose visoje Lietuvoje.

Nuo projekto idėjos iki įgyvendinimo – konsultuojame, projektuojame, renovuojame, įrengiame, montuojame ir prižiūrime.

Projektuojame, kokybiškai įrengiame bei renovuojame visų rūšių lauko ir vidaus baseinus. Visi baseinų statybos ir žemės kasimo darbai. Betonuojame skirtingų formų ir matmenų baseinus, įrengiame patikimą termo- ir hidroizoliaciją. Pilnai sutvarkome baseinų aplinką, įrengiame medines terasas bei akmens kompozito grindinius.

Gaminame įvairių tipų plastikinius (polipropileninius) baseinus, kubilus, namų ūkiui ir pramonei skirtas talpas. Kompleksiškai įrengiame SPA centrus, kuriuose gali būti suprojektuoti visų tipų baseinai, pirtys, poilsio, masažo ir terapijos, techninės, tarnybinės bei kitos patalpos.

Atliekame visus tiek bendrastatybinius, tiek vidaus apdailos darbus, instaliuojame santechniką, elektros ir apšvietimo sistemas, klojame ne tik keramikines, bet ir minkštasias PVC dangas. Įrengiame visų rūšių SPA baseinus, terapiniai baseinus, hidromasažiniai baseinus bei sūkurinės vonios.

Įrengiame visų rūšių SPA baseinus

Jums pageidaujant, kompetentingi architektai ir dizaineriai suprojektuoja vandens telkinio ar patalpų interjerą, parengia detalias vizualizacijas, individualiai parenka ir rekomenduoja projektui tinkamiausias apdailos medžiagas ir dekoracijas, o puikius atliekamų darbų rezultatus užtikrina nuosekli dizainerių autorinė priežiūra.

Partneriai, gamintojai ir tiekėjai

OKEANA, UAB sėkmingai bendradarbiauja su visa eile Europoje ir pasaulyje žinomų gamintojų, jų atstovų ir tiekėjų, siūlančių aukštos kokybės pirčių, baseinų, fontanų, tvenkinių, SPA ir vonios kambario įrangą, baldus ir interjero aksesuarus, modernias keramines ir stiklo mozaikos plyteles, marmuro ir granito dirbinius bei šiuolaikinio apšvietimo sprendimus.

Partnerių salonuose mūsų klientams suteikiamos specialistų konsultacijos, parenkamos ir stilingai suderinamos visos reikalingos medžiagos, įranga, santechnika, lauko baldai ir interjero detalės ir mazgai, o patrauklią pirkinių kainą užtikrina glaudūs ir ilgalaikiai santykiai su gamintojais ir tiekėjais, kurių didmenines nuolaidas mielai pasidaliname su savo klientais.

Užsakovo pageidavimu, baseino, pirties, fontano, tvenkinio, SPA ar vonios kambario įrengimo darbus atliekame tiek kompleksiškai, tiek ir atskirais darbų etapais.

Profesionali komanda

Profesionali komanda

Mūsų komandoje dirba tik patikimi, ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai:

 • Vandens objektų įrengimo specialistai;
 • Vidaus apdailos specialistai;
 • Projektuotojai;
 • Santechnikai;
 • Elektrikai;
 • Dizaineriai ir architektai.

Kokybė, kainos ir terminai

Pagrindinis bendrovės OKEANA komandos tikslas ir siekis yra nepriekaištinga prekių ir paslaugų kokybė, siekiant pilnai patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius, teikiant pilną mūsų verslo paslaugų kompleksą.

Klientams užtikriname atliktų darbų kokybę, sparčius darbų atlikimo terminus, patrauklias ir konkurencingas darbų, įrangos ir medžiagų kainas. Paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.