GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: [email protected] arba užpildykite užklausos formą:

Plastikiniai baseinai

Plastikinių baseinų ypatumai ir rūšys

Plastikinių baseinų ypatumai ir rūšys

Šiuolaikinės technikos ir gamybos technologijų pažanga leidžia žymiai labiau paįvairinti vandens procedūrų kompleksą ir netgi paprastos maudynės gali virsti tikru malonumu. Šiuo metu yra daug baseinų gamybos ir statybos būdų, baseinų technologijų ir baseinų konstrukcijų: metaliniai, betoniniai, hidroizoliuoti PVC dangomis, plytelėmis, keramine mozaika ir kt. Taip pat, sparčiai plinta viena iš naujausių baseinų gamybos technologijų – polipropileno lakštų suvirinimas, kurios dėka gaminami plastikiniai baseinai.

Plastikinių baseinų rūšys

Stiklo pluošto baseinai. Jų esminis privalumas – montavimo sparta. Tačiau yra keletas trūkumų: aukšta gamybos kaina, taip pat, tokių baseinų formos yra ribotos, standartinės, kadangi jų gamybos sąnaudos yra aukštos. Beje, tokiems baseinams suteikiama gamintojų garantija gali siekti net iki 25 metų.

Plastikiniai arba polipropileno baseinai. Šie pasižymi santykinai mažos gamybos kainos ir greito sumontavimo santykiu. Polipropileno baseinai pasižymi ta ypatinga savybe, kad turi galimybę pagaminti plastikinius laiptelius ir įėjimus į baseiną, kurių išdėstymas ir forma, taip pat laiptelių kiekis ir plotis gali būti parinktas pagal Jūsų pageidavimą.

Kitas plastikinių, kaip ir stiklo pluošto, baseinų pranašumas – paprastas ir greitas montavimas. Tiesa, jie yra lepesni ir ne tokie ilgaamžiai, lyginant su kitomis stacionarių baseinų rūšimis. Plačiau aptarsime propileno savybes ir plastikinių baseinų svarbiausias savybes.

Kas yra polipropilenas

Plastikinių baseinų savybės

Pirmiausia, pradėkime nuo pagrindų – kas tai yra polipropilenas? Polipropilenas – tai ekologiškai švarus, tvirtas ir atsparus UV spinduliams termoplastinis polimeras, išrastas Vokietijoje 1951 m. Polipropilenas (ir jo atmaina propenas) plačiai naudojamas gaminant plastikines talpas cheminiams reagentams, pakavimo medžiagas, plėveles šiltnamiams, mašinų detales, baseinus, kubilus, skirtingos paskirties pramonines talpas ir pan.

Polipropilenas netirpsta tirpikliuose, todėl jo neįmanoma suklijuoti klijais. Polipropileno lakštai sujungiami tik juos termoplastiškai lydant (polipropileno lakštų suvirinimo technologija). Jo pjaustymo ir suvirinimo technologija leidžia gaminti baseinus, praktiškai, bet kokių formų ir dydžių.

Plastikinių baseinų savybės

Esminėmis plastikinių baseinų savybėmis skaitomos jų patvarumas, ilgaamžiškumas, plačios formos ir vietos gamybos galimybės, skirtingos šiuolaikinės baseino įrangos pritaikymas ir kt.

Baseino patvarumas ir ilgaamžiškumas

Polipropileninių baseinų patvarumas, tamprumas ir atsparumas sezoniniams temperatūros pokyčiams bei pažangi plastikinių lakštų suvirinimo technologija užtikrina ilgalaikę baseino eksploataciją, tiek įrengus jį pastato viduje, tiek įrengtą atvirame ore Jūsų sklypo teritorijoje.

Plačios baseino gamybos galimybės

Plastikiniai baseinai įrengiami greičiau nei betoniniai, reikalauja mažesnių baseino įrengimo išteklių bei sąnaudų, todėl yra, palyginus, nebrangūs. Esant nepalankioms pagaminto baseino transportavimo į numatytą baseino įrengimo vietą sąlygoms (nėra pakankamo privažiavimo sunkiajam transportui prie sklypo ar pastatai užgožia prieigą prie baseino duobės), plastikinį baseiną galima pagaminti tiesiog objekto statybos vietoje.

Dar vienas plastikinių baseinų pranašumas – tai galimybė pagaminti nestandartinė formos baseiną, optimaliai išnaudojant sklypo plotą. Populiariausi ir dažniausiai gaminami stačiakampiai arba ovalūs plastikiniai baseinai, tačiau jie gaminami ir išskirtinių bei nestandartinių formų: apskritimo, aštuoniukės, lašo ar pageidaujamo gylio, pločio ir ilgio ir pan. Tai tik priklauso nuo sklypo specifikos, Jūsų lūkesčių ir biudžeto.

Plastikinio baseino žiemojimas

Plastikinis baseinas gerai išlaiko vandenį bet kokioje Lietuvos klimato temperatūroje. Žiemos metu tokiame baseine visai nebūtina pilnai išleisti vandenį, o pakanka tik sumažinti jo lygį, kad vanduo nesiektų skimerio, tad šaltuoju metų laiku baseinas dažnai naudojamas kaip nedidelė čiuožykla vaikams, o, atėjus pavasariui ir atšilus orams, jį vėl galima paruošti maudymosi sezonui ir sėkmingai eksploatuoti.

Visos vandens atrakcijos

Populiariausi plastikiniai baseinai

Plastikiniame baseine paprasta ir lengva pritaikyti visus šiuolaikinius baseinų įrangos priedus: vandens priešsrovę, vandens kaskadą ar švirkštą, oro geizerį iš baseino dugno, skirtingas vandens ir oro masažo sistemas bei bet kokį baseino vandens ir aplinkos apšvietimą. Įlipimui į polipropileno baseiną rekomenduojamos specialiai plastikiniams baseinams pritaikytos kopėtėles. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų įranga

Populiariausi plastikiniai baseinai

Populiariausi ir dažniausiai užsakomi plastikiniai vidaus baseinai Lietuvoje yra 12-30 m3, o lauko – 20-60 m3 talpos ir stačiakampiai užapvalintais kampais bei ovalo formos baseinai. Standartinis baseinų gylis yra 1,5 m. Plačiau skaitykite čia >> Plastikiniai baseinai

.

Plastikinis propileno baseinas. Forma: OVALAS

 Plastikinis propileno baseinas. Forma OVALASBaseino filtravimo sistema:
skimerinė (skimeris su vandens purkštukais)
 Standartinė baseino įranga:
– baseino vandens filtravimo blokas;
– apšvietimo sistema;
– elektros instaliacija;
– santechnikos instaliacija.
  Baseino priedai:
– nerūdijančio plieno kopetėlės;
– baseino valymo ir priežiūros rinkinys.
.

.

Plastikinis propileno baseinas. Forma: STAČIAKAMPIS

 Plastikinis propileno baseinas. Forma STAČIAKAMPISBaseino filtravimo sistema:
skimerinė (skimeris su vandens purkštukais)
 Standartinė baseino įranga:
– baseino vandens filtravimo blokas;
– apšvietimo sistema;
– elektros instaliacija;
– santechnikos instaliacija.
  Baseino priedai:
– nerūdijančio plieno kopetėlės;
– baseino valymo ir priežiūros rinkinys.
.

.

Plastikinis propileno baseinas. Forma: APVALUS

 Plastikinis propileno baseinas. Forma APVALUSBaseino filtravimo sistema:
skimerinė (skimeris su vandens purkštukais)
 Standartinė baseino įranga:
– baseino vandens filtravimo blokas;
– apšvietimo sistema;
– elektros instaliacija;
– santechnikos instaliacija.
  Baseino priedai:
– nerūdijančio plieno kopetėlės;
– baseino valymo ir priežiūros rinkinys.
.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra