GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

Baseinų įrengimas

 

Baseinų įrengimas. Kiekvienas baseinas unikalus

Baseinų įrengimas. Kiekvienas baseinas unikalus

Kiekvienas baseinas, nepriklausomai nuo jo dydžio, paskirties ar rūšies, visada yra unikalus projektas. Kiekvienas baseinas turi išskirtinę aplinką, sklypą, įrangos rinkinius ir/arba jų parametrus bei charakteristikas, apšvietimo ir apdailos sprendimus, funkcionalumą, pastato specifiką, biudžetą, terminus, savininko lūkesčius ir pageidavimus bei begales kitų aplinkybių.

Taigi, kaip būsimasis baseino savininkas, siekiate to sąmoningai ar ne, Jūs neišvengimai turėsite unikalų baseiną, kurio originalumą nulems daugybė faktorių, Jūsų norų ir galimybių balansas, rinkoje esančių prekių, medžiagų ir paslaugų pasiūla, baseino projektavimo ir įrengimo eiga ir iššūkiai, rangovų ir statybininkų profesionalumas, patirtis, motyvacija ir t.t.

Baseinų projektavimas

Pirmasis baseino įgyvendinimo etapas – jo projektavimas. Trumpai drūtai, baseino projektavimas – tai formos, matmenų ir funkcionalumo parinkimas, pririšimas prie numatytos baseino vietos, bazinės ir papildomos baseino įrangos parinkimas, ir vandens objekto projekto brėžinių, darbų grafiko ir sąmatos parengimas.

Baseinų projektavimo svarba

Baseinų projektavimo svarba ir etapai

Neabejokite nei sekundei, šis etapas yra itin svarbus projekto sėkmei, tad jam skirkite pakankamai savo laiko, dėmesio ir energijos. Praktika rodo, kad norimas rezultatas pasiekiamas tik kruopščiai dirbant nuo pradinės projekto idėjos iki jos praktinio realizavimo.

Planuodami ir projektuodami lauko baseiną, galvokite apie bendrą sklypo vaizdą. Landšafto formavimas – tai ne vien gėlytės ar krūmelis. Svarbus yra bendrasis vaizdas, kurį sukursite pats sau, savo šeimai ir aplinkiniams. Prisiminkite šią universalią tiesą: formuodami gėlynus, veją, krūmus, baseino įrangos technines patalpas bei patogią ir praktišką prieigą prie baseino. Kaip visa tai atrodys bendrame kontekste? Koks bus sukurtas efektas?

Kompleksiškai ar etapais?

Čia paminėtina, kad baseinas gali būti įrengiamas tiek vieno statybos rangovo kompleksiškai ir visapusiškai, tiek ir išskaidant projektą atskirais darbų etapais ir paskirstant juos tarp skirtingų rangovų.

Tinkamai paruoštas baseino projektas – tai Jūsų kelrodė žvaigždė, Jūsų žemėlapis su maršrutu. Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai paruošti baseino projektą ar neturite projektavimo patirties ir/arba reikiamų žinių, – pasitarkite su specialistais ir baseinistais-profesionalais. Taip išvengsite nusivylimo, esminių klaidų nuo pat pradžių, sutaupysite savo lėšų ir laiko.

Baseinų įranga

Kiekvienas baseinas, nepriklausomai nuo jo dydžio, tipo, formos ar paskirties, yra ganėtinai sudėtinga hidrotechninė sistema, kurią sudaro baseino korpusas ir speciali baseino įranga. Šios įrangos paskirtis – tinkamo baseino funkcionavimo bei nepriekaištingos vandens kokybės užtikrinimas.

Bazinė ir papildoma baseinų įranga

Skiriama bazinė baseinų įranga ir papildoma baseinų įranga. Jei įrengiamas baseinas su skimerine sistema, bazinę įrangą sudaro baseino korpusas, vandens filtras, cirkuliacinis vandens siurblys, skimeris ir vandens purkštukai, vandens trapas bei baseino magistralinis vamzdynas. Kaip taisyklė, privatūs ir nedideli baseinai yra būtent šio tipo.

Jei įrengiamas baseinas su persipylimo sistema, bazinę įrangą sudaro baseino korpusas, vandens filtras, cirkuliacinis vandens siurblys, balansinis rezervuaras, vandens lygio reguliatorius, vandens nutekėjimo latakai su grotelėmis, vandens trapas bei baseino magistralinis vamzdynas. Šio tipo sistema taikytina visuomeniniuose ir prašmatniuose privačiuose baseinuose. Paminėtina, kad dideliuose ir ypač dideliuose baseinuose su persipylimo sistema, siekiant padidinti jų patikimumą ir užtikrinti nepertraukiamą veikimo ciklą, vandens filtrai ir cirkuliaciniai siurbliai sudubliuojami.

Priklausomai nuo baseino paskirties, funkcionalumo ir projekto biudžeto, papildomą baseino įrangą pasirinktinai sudaro baseino apšvietimas, chromoterapijos sistema, aromaterapijos sistema, vandens šildymo sistema, kopėtėlės ir turėklai, baseino uždengimo variantas (tentas, plėvelė ar paviljonas), hidromasažiniai įrenginiai, kaskados, švirkštai, dušai, patalpos drėgmės surinkėjas, UV-C sterilizatorius ar ozonatorius, automatinė baseino chemikalų dozavimo stotelė, automatikos ir valdymo blokas, baseino priežiūros rinkiniai ir aksesuarai, baseinų baldai, muzikinė stereo sistema, fizinių pratimų ir reabilitacijos įrengimai, neįgaliųjų keltuvai, starto bokšteliai, tramplynai, plaukimo linijos, apžvalgos kėdės ir kt. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų įranga

Betoninių baseinų įrengimas

Betoninių baseinų įrengimas

Betoniniai baseinai (arba betonuojami baseinai), palyginus su kitų tipų baseinais, yra labiausiai atsparūs skirtingoms klimato sąlygoms. Betoninis baseino korpusas įrengiamas visam laikui. Net po kelių dešimtmečių, skirtingai nei bet kokių rūšių baseinai, betoniniai gali būti renovuojami ir/arba atnaujinami, išplečiant jų funkcionalumą. Betoninis baseinas – tai baseinų įrengimo ir statybos klasika; jie buvo yra ir bus.

Ilgaamžiškumas ir dizaino galimybės

Betoniniai baseinai yra patys tvirčiausi ir ilgaamžiškiausi nei kitų tipų baseinai, tačiau jų įrengimas reikalauja daugiau darbo ir laiko sąnaudų. Tvirta konstrukcija ir atlikti kokybiški baseino įrengimo darbai leis mėgautis vandens pramogomis daugiau nei pusšimtį metų.

Projektuojant ir įsirengiant betoninį baseiną suteikiama visiška laisvė dizaino sprendimams. Galite pasirinkti formą nuo tradicinės iki Jūsų sugalvotos bei įkomponuoti baseiną, praktiškai, į bet kokią erdvę. Betoninio baseino esminis pranašumas nuo kitų baseinų rūšių yra tas, kad, net ir atlikus visus montavimo darbus, galimi ir tolimesni plėtros, modernizavimo ar atnaujinimo darbai ateityje.

Pasididžiavimas ir sėkminga investicija

Nuo projekto idėjos iki įgyvendinimo

Betoniniai baseinai įrengiami bet kokios pasirinktos formos bei konfigūracijos, skirtingo gylio ar tolygiai gilėjantys, su persipylimo ar su skimerine sistema ir tik tai betoniniai baseinai gali būti puošti įspūdingais stiklo mozaikos stiliaus ornamentais ir piešiniais, kas suteikia Jūsų baseinui prabangos įspūdį ir ekskliuzyvinį statusą. Teisingai įrengtas šiuolaikinis betoninis baseinas –  tai Jūsų šeimos pasididžiavimas, sėkminga investicija, ženkliai pakelianti turto vertę, ir aplinkinių pavydo šaltinis.

Baseino įrengimo etapai

Betoninio baseino (kaip ir daugelio kitų baseinų) įrengimo ir statybos procesas skirstomas į keletą svarbių etapų: projektavimas, bendrastatybiniai darbai (grunto kasimo, drenažo ir pagrindų įrengimo darbai, išorės hidroizoliacijos, termoizoliacijos ir baseino betonavimo darbai, baseino sienų ir dugno paruošimas hidroizoliacijos įrengimui ir kt.), baseino įrangos montavimas (įdėtinių detalių ir mazgų montavimas, elektros ir vandens įvadų privedimas, vandens filtravimo įrangos, automatizuotų šildymo ir vandens valymo sistemų  montavimas, baseino hidroizoliacinės PVC dangos įrengimas arba mozaikos apdailos klijavimas ir kt.) ir tinkamas aplinkos sutvarkymas.

Kaip jau minėta, jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai pasirinkti ir įrengti betoninį baseiną, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> Betoniniai baseinai

Hidromasažinių SPA baseinų įrengimas

Hidromasažinių SPA baseinų įrengimas ir veikimo principas

Vandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Daugelio šalių mokslininkai jau seniai įrodė, jog hidromasažiniai SPA baseinai ir SPA vonios (taip pat žinomi kaip masažiniai baseinai, sūkuriniai baseinai, sūkurinės vonios, burbulinės vonios, perlinės vonios, masažinės vonios) pasižymi gydomuoju poveikiu bei teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, raumenis, sąnarius, kvėpavimo takus, virškinimo traktą ir pan.

Teigiama, kad vandens masažas turi stipresnį poveikį organizmui nei masažas rankomis. Tai puikus pasirinkimas aktyviems, sportuojantiems ir intensyviai dirbantiems žmonėms, norintiems veiksmingai atgaivinti savo kūną. Medicinoje SPA baseinai yra plačiai taikoma terapijos priemonė, padedanti gydyti netgi lėtines ligas. Tad įsigyti hidromasažinį SPA baseiną ar sūkurinę vonią išties verta.

Hidromasažinio baseino veikimo principas

Hidromasažinė sistema, kaip ir jos valdymas, nėra ypač sudėtingi. Sistemos darbo metu, vandens masažo purkštukai (angl. jets, hydro jets) purškia suspaustą vandenį į kūno taškus, o oro masažo galvutės (angl. air jets), įrengtos baseino dugne, sukuria oro burbuliukų srautą iš apačios. Abejoms srovėms susijungus, gaunamas veiksmingo gydomojo poveikio masažinis efektas. Kaip taisyklė, purkštukų ir masažo galvučių srautai yra reguliuojami rankiniu reguliatoriumi būdų arba programiškai vieno mygtuko paspaudimu.

Hidromasažinių baseino rūšys ir įrengimo specifika

Skiriami betoniniai hidromasažiniai SPA baseinai, kurie projektuojami, statomi ir įrengiami individualiai kaip ir tradiciniai betoniniai baseinai, bei jau iš anksto gamintojo gamykloje pagaminti kilnojamieji SPA baseinai ir įleidžiami SPA baseinai, kurie atvežami Jums jau pilnai surinkti su visa būtina baseino įranga, apdaila, dangčiu ir pan.

Pastarieji įrengiami ant paruošto atraminio segmento ir prijungiami prie vandens ir elektros atvadų. Tai, paprastai, užima tik keletą valandų. Jokių ilgalaikių statybos darbų ir triukšmo.

Paminėtina, kad kilnojamieji SPA baseinai įrengiami virš grindų/žemės paviršiaus lygio, o įleidžiami SPA baseinaižemiau grindų/žemės paviršiaus lygio (t. y. įleidžiami į tinkamo dydžio paruoštą duobę). Visų šių rūšių baseinai įrengiami ir montuojami tiek ir lauke, tiek ir pastato viduje. Prieš transportuojant tokį SPA baseiną, būtina numatyti vietą keliamajam kranui ir kruopščiai suplanuoti baseino iškėlimo ir pernešimo procesą bei maršrutą iki jo montavimo vietos.

Betoniniai SPA baseinai įrengiami net ir tose vidaus patalpose, kur nėra galimybės įnešti kito tipo SPA baseinus ar kubilus. Tokie masažiniai baseinai projektuojami individualiai pagal konkrečios namo valdos ar pastato specifiką, Jūsų poreikius, lūkesčius ir projekto biudžetą.

Šiuolaikiniai hidromazažiniai SPA baseinai montuojami su chromoterapijos sistemomis (plačiau skaitykite apačioje) bei muzikinėmis stereo sistemomis. Beje, šių terapinių sistemų valdymas išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis jau tampa norma. Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai pasirinkti ir įrengti SPA baseiną, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> SPA masažiniai baseinai

Plastikinių baseinų įrengimas

Plastikinių baseinų savybės

Šiuolaikinės technikos ir gamybos technologijų pažanga leido išplėsti ir paįvairinti baseinų pasiūlos asortimentą. Sparčiai plinta viena iš naujausių baseinų gamybos technologijų – polipropileno lakštų suvirinimas, kurios dėka gaminami plastikiniai baseinai.

Plastikiniai baseinai yra gaminami iš polimerinių propileno lakštų. Polipropilenas yra tvirtas, tamprus ir ekologiškas, atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams bei temperatūrų pokyčiams – tai parankios savybės. Baseinai, pagaminti iš plastiko, yra ilgaamžiai, lengvai transportuojami, greitai įrengiami, remontuojami ar demontuojami. Palyginus su tradiciniais betoniniais, šie baseinai yra pigesni bei montuojami greičiau.

Plastikinių baseinų formos, talpa ir spalva

Plačiai paplitę ovalo, stačiakampio ir apvalios formos plastikiniai baseinai. Tačiau, jei pageidaujate ir siekiate optimaliai panaudoti baseinui skirtą namo ar sklypo plotą, gaminami ir unikalūs nestandartinių formų bei gylio korpuso modeliai. Taip pat, baseine galite integruoti vidinius bei išorinius laiptus, gultus ir pan.

Plastikinis korpusas atvežamas užsakovui jau pagamintas ir įleidžiamas į paruoštą atitinkamo dydžio baseino duobę su atraminiu betoniniu segmentu. Tuomet įrengiama ir montuojama vandens filtravimo įranga, vandens paėmimo ir grąžinimo detalės ir mazgai, vamzdynas, valdymo sistema, vandens šildytuvas, UV-C sterilizatorius, apšvietimo komponentai, kopėtėlės, vandens kaskada, priešsrovė ir pan.

Paminėtina, kad plastikinių baseinų korpusai gaminami tradicinės mėlynos spalvos ir neturi jokios papildomos apdailos (pvz. plytelių, mozaikos ar PVC dangos). Kaip taisyklė, šių baseinų talpa yra 12-60 m³ vandens, gylis – 1,5 m. Įrengiami ir montuojami tiek ir lauke, tiek ir pastato viduje. Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai pasirinkti ir įrengti plastikinį baseiną, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> Plastikiniai baseinai

Baseinų apšvietimo įrengimas. Chromoterapija. CARIITTI

Namuose, aplink juos ir/arba tikslinės paskirties patalpose norime komforto, kurį padeda sukurti interjero sprendimai. Vienas svarbiausių sprendimų – tinkamas baseino erdvės ir aplinkos apšvietimas.

Regis, jokių paslapčių čia nėra – nusipirkai patinkančius šviestuvus ar žibintus, ir viskas. Tačiau apšvietimas – tai ne tik funkcionalus šviesos srauto paskirstymas. Rinkdamasis šviestuvą ar lempą, žmogus dažniausiai atkreipia dėmesį į šviestuvo stilių, kokias emocijas jam kelia šviestuvo forma ir išgaunami efektai – atspindžiai, šviesos koncentravimas į vieną objektą ar tolygus jos skleidimas patalpoje.

Šviesa, o ne švietuvai

Šiuolaikinis baseinų apšvietimas

Žmonėms reikalinga šviesa, o ne šviestuvai, todėl siūlome pradėti mąstyti nuo šviesos dizaino. Planuojant apšvietimą, pirmiausiai reikėtų nuspręsti ką ir kurioje patalpos vietoje veiksite, koks baseino ir jo aplinkos išdėstymo planas, ir, atitinkamai, pagal tai Jūs ar specialistai patars, kokios šviesos sprendimo variantas tinkamiausias būtent Jūsų baseino projektui. Ir tik tada reikėtų rinktis šviestuvus, kurie suteiks reikiamą šviesos kiekį, kokybę ir spalvą.

Keletas faktų apie patalpų apšvietimą. Apšvietimas būna bendrasis erdvės tūrio, funkcinis, akcentinis ir dekoratyvus. Funkcinis apšvietimas dar skirstomas į foninį ir taškinį (t. y. tikslinį).

Atminkite, apšvietimas yra vienas sėkmingiausių, nors ir sudėtingiausių būdų sukurti aplinkos (taigi, ir baseino) jaukumo oazę ir keisti nuotaiką pagal poreikius. Svarbiausia, kad būtų išlaikyta trijų apšvietimo tipų – bendrojo, tikslinio ir akcentinio – pusiausvyra.

Šviesos sklaidos tipai ir praktiniai patarimai

Čia paminėtini šviesos sklaidos tipai. Tai taškinis apšvietimas (siauro kampo šviesos srautas, skirtas apšviesti konkrečią erdvės plotą ar zoną), išsklaidytas apšvietimas (išsklaidyta šviesa taikoma norint sukurti bendrąjį apšvietimą) ir apšvietimas atspindėta šviesa ( apšvietimo būdas, kuris neakina, formuoja nuotaiką ir gerai nuteikia).

Įrengiame visų rūšių SPA baseinus

Praktiški būdai, kaip vizualiai “padidinti” erdvę. Šviestuvas nukreipiamas į lubas, jos vizualiai „pakyla“, o šviesa atspindėdama tolygiai pasiskirsto po kambarį. Jeigu lubos aukštos, o baseino patalpa nedidelė – apšvieskite sienas, lubas palikę šešėlyje. Lubos vizualiai „prapuls“. Mažos erdvės baseino patalpa dažykite ar dekoruokite šviesiais tonais ir maksimaliai apšvieskite kampus. Tai irgi vizualiai “padidina” patalpą. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų apšvietimas

Chromoterapija. Kas tai ir kuo ji naudinga?

Pats paprasčiausias chromoterapijos apibūdinimas – tai gydymo praktika spalvomis. Pasak specialistų, chromoterapija yra bioenerginio gydymo atmaina. Juk kiekviena spalva yra energijos srauto banga, turinti tik jai būdingą bangos ilgį, dažnį ir energijos kiekį. Ši terapija ypač paplito hidromasažinuose baseinuose, SPA salonuose, sveikatingumo ir reabilitacijos centruose, prabangiuose privačiuose baseinuose ir pan.

Vienos spalvos „banguoja“ stipriau, kitos silpniau, nelygu, kiek joje sutelkta energijos. Spalvos skleidžiama energija veikia žmogų, sužadindama arba pristabdydama tam tikrus organizme vykstančius procesus. Jau seniai įrodyta, kad spalvos ir šviesa veikia ne tik dvasinę, bet ir fizinę kūno būseną. Oficialioji medicina taip pat neneigia spalvų poveikio žmogaus psichikai, tai gi ir žmogaus nuotaikai, ir elgsenai.

Chromoterapija yra vienas paprasčiausių ir lengvai pritaikomų gydymo būdų. Žinoma, tai nėra magiškoji piliulė nuo visų ligų, bet veiksminga papildoma priemonė sveikatos gerinimui ir relaksacijai. Taigi, baseinas su chromoterapijos sistema – ir grožis, ir nauda, ir gerai praleistas laikas.

Ieškote išskirtinumo, renkatės CARIITTI

Unikalus šviesolaidinis baseinų apšvietimas CARIITTI

Šviesa mums reikalinga ne tik tam, kad galėtumėme matyti, bet ir tam, kad į ją žiūrėdami patirtumėme jaudinančių pojūčių. Visais laikais šviesa buvo svarbi ir vertinama ne vien tik už aiškaus regėjimo galimybę. Optimalus apšvietimas yra menas ir ne mažesnis malonumas akims kaip muzika – ausims.

Ultra šiuolaikinis plačių galimybių sprendimas – baseino ir jos aplinkos šviesolaidinis apšvietimas iš suomių kompanijos CARIITTI. Čia galimybės Jūsų fantazijai ir norams yra beveik beribės. Vartotojų patogumui, šviesolaidinio apšvietimo variantai parduodami tam tikro funkcionalumo rinkiniais.

Tradiciškai, šviesolaidinį rinkinį sudaro projektorius su maitinimo bloku (t. y. šviesos šaltinis), šviesolaidžių arba šviesolaidinių skaidulų rinkinys ir skirtingų formų bei dydžių kalnų krištolo kristalai arba specialios paskirties antgaliai. Neretai šviesolaidinio apšvietimo rinkinį sudaro prabangūs komponentai, pagaminti iš bronzos, chromo ir/arba aukso.

Konkretaus šviesolaidinio rinkinio kainą, šviesos srauto spalvą ir funkcionalumą lemia projektoriaus tipas ir parametrai. Profesionalų tarpe jau gerai žinomi Šiaurės Pašvaistės (angl. Northen Lights Set) ir Žvaigždėtojo Dangaus (angl. Star Lights Set ar Ruben Sky Set) rinkiniai. Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai paruošti baseino apšvietimo projektą, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> Apšvietimo rinkiniai

Baseinų uždangų įrengimas

Šiuolaikinė mokslo ir technikos pažanga, sparčiai tobulėjančios baseinų komponentų gamybos technologijos ir naujos kartos medžiagos suteikia galimybę rinktis baseino uždangos variantą, atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius, vandens objekto ir jo aplinkos specifiką bei projekto biudžetą. Kaip žinia, baseino uždanga veiksmingai saugo baseiną bei vandenį nuo aplinkos poveikio ir taršos, palaiko stabilesnę vandens temperatūrą, ženkliai sumažina jo eksploatacinius kaštus.

Skiriama keletas šiuolaikinių baseinų uždangų tipų: baseino paviljonai, apsauginės plaukiojančios dangos, baseinų tentai, žaliuzi uždangos.

Šiuolaikiniai baseinų paviljonai

Baseino paviljonas – tai lengvos konstrukcijos apsauginis slankiojantis teleskopinis baseino gaubtas. Šiuolaikinės technologiškos baseinų uždangos-paviljonai suteikia puikią galimybę mėgautis baseino malonumais beveik ištisus metus. Šie ilgaamžiai lengvos konstrukcijos baseinų uždengimai puikiai apsaugo baseino vandenį nuo šiukšlių, UV spindulių, vėjo bei pašalinių žmonių žvilgsnių.

Apsauginė baseino danga

Plaukiojanti baseino danga skirta tiek lauko, tiek vidaus baseinams, siekiant jį apsaugoti nuo aplinkos teršalų, šiukšlių, vabzdžių, UV spindulių, vandens išgaravimo, taip pat palaiko stabilią vidutinę baseino vandens temperatūrą. Plaukiojanti baseino danga dar vadinama plaukiojančia plėvele ar baseino plaukiojančia uždanga.

Plaukiojančios uždangos gaminamos iš polietileno, suformuojant specifinio dydžio ir formos oro pūsleles. Šios pūslelės funkcionuoja kaip padidinamasis stiklas, taip pat, jų dėka baseino uždanga neskęsta ir plūduriuoja vandens paviršiuje.

Patvarūs baseinų tentai

Tentai – tai puikus sprendimas tiems baseinų savininkams, norintiems greitai, be ypatingų sąnaudų, patikimai ir saugiai uždengti lauko baseiną. Šiuolaikiniai ilgaamžiai baseinų tentai skirti lauko baseinams, siekiant jį juos apsaugoti nuo aplinkos teršalų, šiukšlių, vabzdžių, UV spindulių, vandens išgaravimo, taip pat palaiko stabilią vidutinę baseino vandens temperatūrą, padidina aplinkinių saugumą bei sumažina eksploatacines išlaidas.

Baseino žaliuzi uždangos

Šiuolaikiškos ilgaamžės baseinų žaliuzi uždangos skirtos lauko baseinams, siekiant jį apsaugoti nuo aplinkos teršalų, šiukšlių, vabzdžių, UV spindulių, vandens išgaravimo, taip pat palaikyti stabilią vidutinę baseino vandens temperatūrą bei sumažinti eksploatacines išlaidas. Lengvų ir patvarių polivinilchlorido plastiko profilių žaliuzi uždangos išsiskiria savo estetišku ir stilingu dizainu bei paprastai pritaikomos bet kokio tipo baseino aplinkai

Optimalus uždangos pasirinkimas priklauso nuo Jūsų lūkesčių, baseino specifikos ir finansinių galimybių. Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai pasiringti ir įrengti baseino uždangą, – pasitarkite su šios srities specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų uždangos

Baseinų aplinkos įrengimas

Statant baseinus ypatingų reikalavimų, palyginti su kitais statybiniais objektais, nėra. Tačiau tokios paskirties pastatuose ir aplink juos įprastai būna agresyvesnė nei įprasta aplinka – ženkliai daug drėgmės, chloro ar kitų vandens chemijos priemonių. Todėl būtina parinkti tinkamas medžiagas, tinkamai apdoroti jų paviršius, kad šių neveiktų korozija.

Planuodami ir projektuodami lauko baseiną ir jo apdailą, galvokite apie bendrą sklypo vaizdą. Kaip jau minėta, baseino aplinka ir landšafto formavimas – tai ne vien gėlytės ar krūmelis. Svarbus yra bendrasis paveikslas, kurį sukursite.

Apmąstykite baseino apvadus ir grindinius. Akmens grindiniais grįsti takeliai, priėjimai prie baseino atrodo šiuolaikiškai, prabangiai ir estetiškai. Natūralūs grindiniai – tai ilgaamžė elegancija ir dizainas tradiciniams visų rūšių ir dydžių baseinams. Apipavidalintas akmens plokštėmis net ir nedideliame plote, Jūsų baseinas atrodo įspūdingai ir unikaliai.

Baseino baldai – ir grožis, ir komfortas

Nepriekaištingos namų erdvei sukūrimui, šiuolaikiniai lauko baseinas jau nebeįsivaizduojamas be originalaus dizaino, tvirtų ir kokybiškų lauko baseino baldų. Stilingi sprendimai gyvenamajai aplinkai – lauko žibintai, BBQ įranga, hamakai, vazonai, kėdės, suolai, sofos ir panašūs lauko baldai, užtikrina Jūsų ramų poilsį, malonų laisvalaikį, gerai praleistą laiką prie baseino su šeima ar draugų akiratyje bei išskirtinį namų eksterjerą.

Baseino grindiniai ir apvadai

Prisiminkite šią universalią tiesą formuodami gėlynus, veją, krūmus, baseino įrangos technines patalpas bei patogią ir praktišką prieigą prie baseino. Kaip visa tai atrodys bendrame kontekste? Koks bus sukurtas efektas? Plačiau skaitykite čia >> Baseinų aplinka

Patarimas išlieka tas pats, – jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai paruošti baseino projektą, – pasitarkite su specialistais. Sėkmės!

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

OKEANA-Konsultacija-790-101-opt.