GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

Betonuojami SPA baseinai

Gyvenimo ritmas ir hidromasažo nauda

Gyvenimo ritmas ir hidromasažo nauda

Pašėlęs šiuolaikinio gyvenimo ritmas, nuolatinė įtampa, nesibaigiantys rūpesčiai darbe ir namuose. Kasdieniniais mūsų palydovais tampa stresas, neretai esame pikti, paniurę ar nelaimingi. Nenuostabu, nes spartus gyvenimo tempas ir atotrūkis nuo gamtos vargina organizmą, sukelia chronines ligas, depresiją, nerimą, nemigą ir prastina gyvenimo kokybę.

Norint išsaugoti jaunystę, stangrius raumenis ir dailias kūno linijas, gerą savijautą ir nuotaiką, tiesiog būtina rasti laiko sau. Mūsų organizmui reikalingas poilsis.

Hidromasažas – sveikatingumo terapija

Šalyje žmonės vis daugiau dėmesio skiria SPA procedūroms, hidromasažui ir kitoms sveikatingumo terapijos priemonėms, padedančioms atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.  Įvairių šalių mokslininkai seniai įrodė, jog hidromasažas ir SPA masažiniai baseinai pasižymi gydomuoju poveikiu ir teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą, raumenis, sąnarius, kvėpavimo takus, virškinimo traktą bei kitus organus. Atpalaiduoja ir atjaunina ne tik kūną, bet ir sielą.

Betoniniai hidromasažiniai SPA baseinai

Betoniniai SPA baseinai iš kitų masažinių SPA baseinų tipų išsiskiria beribėmis dizaino ir formų galimybėmis bei individualiais apdailos sprendimais, kurie atitinka net išrankiausių klientų poreikius. Ieškote išskirtinumo ir unikalumo, siekiate išreikšti savo idėjas ir vizijas – betoninis SPA kaip tik Jums.

Šios rūšies SPA baseinai įrengiami grindų lygyje, todėl suteikia erdvės pojūtį, neišsiskiria iš aplinkos ir harmoningai dera prie jos savo puošnia ir prabangia apdaila iš individualiai parinktų stiklo mozaikos plytelių.

Baseino projekto išskirtinumas

Betoniniai SPA baseinai įrengiami net ir tose vidaus patalpose, kur nėra galimybės įnešti kito tipo SPA baseinus ar kubilus. Masažiniai baseinai projektuojami individualiai pagal konkrečios namo valdos ar pastato specifiką, kliento poreikius, lūkesčius ir projekto biudžetą.

Betoniniai SPA įrengiami bet kokios formų ir matmenų, o masažinių vandens ir oro purkštukų skaičius yra laisvai pasirenkamas bei montuojamas, atsižvelgiant į SPA baseino naudotojų kūno formas.

Baseino persipylimo sistema

Dažniausiai betoninis hidromasazinis SPA baseinas įrengiamas su vandens persipylimo sistema. Tokiu atveju, aplink SPA baseiną yra montuojamas persipylimo latakas, dengtas plastikinėmis ar nerūdijančio plieno grotelėmis, o vandens lygis būna grindų aukštyje. Rečiau SPA baseinai įrengiami su skimeriu (vandens surinktuvu). Kita vertus, skimeriniai baseinai šiek tiek sumažina projekto kainą.

SPA baseinų įranga. Chromoterapija

SPA baseinų įranga. Chromoterapija

Hidromasažiniai purkštukai ir kiti mazgai bei montuojamos įdėtinės detalės gali būti pagamintos iš ABS balto plastiko, bronzos ar nerūdijančio plieno. Daugiau masažo malonumų suteikia nedideli oro purkštukai, sumontuoti sėdimose dalyse ir SPA baseino grindyse.

Povandeninis baseino apšvietimas yra neatsiejama SPA baseino dalis. Sumontuoti vienspalviai ar daugiaspalviai šviesos diodų LED šviestuvai (chromoterapija) suteikia baseinui išskirtinumo, jaukumo ir relaksacinio komforto. Tinkamai įrengtas povandeninis SPA baseino apšvietimas įspūdingai apšviečia besimaudančius ir Jūsų baseiną supančią aplinką. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų apšvietimas

Masažinė įranga

Masažinė įranga kiekvienam SPA baseinui parenkama individualiai pagal baseino vietų skaičių ir formą (sėdimos ir/arba gulimos vietos). Vandens masažo purkštukams montuojami specialūs hidromasažiniai vandens siurbliai, o oro masažo purkštukų oro srauto padavimui montuojamos specialios orapūtės. Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir biudžeto, SPA baseinuose gali būti montuojami oro geizeriai iš baseino dugno ar nerūdijančio plieno vandens kaskados ir švirkštai. Plačiau skaitykite čia >> Masažinė įranga

Filtravimo įranga

Baseino filtravimo įranga

Vandens filtravimo įranga užtikrina tinkamą ir veiksmingą SPA baseino vandens valymą. Filtravimo įranga sudaro: vandens siurblys, vandens filtras ir filtro valdymo sklendė. Prabangiuose ir visuomeniniuose baseinuose papildomai gali būti montuojami vandens UV sterilizatoriai, ozonatoriai ir jonizatoriai, automatinė filtro valdymo sklendė ir/arba automatinė vandens chemikalų dozavimo stotelė. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų fitravimo blokai

Baseino šildymas

SPA baseino vidutinė vandens temperatūra turi būti 36 – 38 °C, todėl baseinui būtina vandens šildymo sistema. Priešingu atveju, vanduo bus per šaltas, kas trukdo kūno atsipalaidavimui ir maloniam poilsiui. Baseino vandens šildymui montuojami šilumokaičiai nuo katilo arba elektriniai vandens šildytuvai, arba šilumos siurbliai. Optimali SPA baseino šildymo sistema skaičiuojama ir parenkama individualiai. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų šildymas

Ar žinote, kad…

Planuojant įsirengti bet kokio tipo SPA baseiną, būtina numatyti techninę patalpą netoli baseino, kur bus sumontuota baseino vandens filtravimo sistemos ir masažinė įranga. Patalpa turi būti mažiausiai 1,0 m³ dydžio. Į techninę patalpą turi būti atvesti elektros, vandentiekio ir kanalizacijos įvadai.

Planuodami įsirengti betoninį SPA baseiną su persipylimo sistema, įvertinkite galimybę sumontuoti vandens persipylimo rezervuarą, kuris, kaip taisyklė, būna įleidžiamas į grindinį šalia baseino arba įrengiamas po SPA baseinu. Rezervuaro matmenys yra individualūs ir skaičiuojami konkrečiam projektui atskirai. Jei abejojate, kaip teisingai pasirinkti SPA baseiną ir jo įrangą, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko.

Betoninio SPA baseino įrengimas

Betoninio SPA baseino įrengimas

Betoninis SPA baseinas yra vienas iš sudėtingiausių hidrotechninių įrenginių, kuriuos profesionaliai suprojektuoti ir įrengti gali tik specializuotos vandens objektų statybos ir priežiūros bendrovės. Projektuojant betoninį SPA baseiną, būtina atlikti kruopščius skaičiavimus, kad būtų pasiektas efektyvus hidromasažas minimaliomis eksploatacinėmis sąnaudomis.

Visapusiškai apmąstytas, kompleksiškai suprojektuotas ir tinkamai pastatytas betoninis SPA baseinas su individualiai išskaičiuota, parinkta ir sumontuota technologinę baseino ir masažo įranga, užtikrina veiksmingą poilsį, ilgalaikę baseino eksploataciją bei Jūsų pasitenkinimą ir pasididžiavimą baseinu.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra