GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

Plaukiojanti danga

Plaukiojančios dangos ypatumai

Plaukiojančios dangos ypatumai

Plaukiojanti baseino danga skirta tiek lauko, tiek vidaus baseinams, siekiant jį apsaugoti nuo aplinkos teršalų, šiukšlių, vabzdžių, UV spindulių, vandens išgaravimo, taip pat palaiko stabilią vidutinę baseino vandens temperatūrą. Plaukiojanti baseino danga dar vadinama plaukiojančia plėvele ar baseino plaukiojančia uždanga.

Plaukiojančios uždangos gaminamos iš polietileno, suformuojant specifinio dydžio ir formos oro pūsleles. Šios pūslelės funkcionuoja kaip padidinamasis stiklas, taip pat, jų dėka baseino uždanga neskęsta ir plūduriuoja vandens paviršiuje. Plaukiojančios dangos puikia tinka visų rūšių baseinams: lauko, vidaus, betoniniams, plastikiniams baseinams ir pan.

Jei baseinas nedidelis, plaukiojanti baseino uždanga gali būti tiesiama ant vandens paviršiaus tiesiogiai be jokios papildomos įrangos. Jei didelis ar prabangus – montuojamas papildomas rankinis-mechaninis ar elektrinis dangos susukimo ir saugojimo mechanizmas, kurio dėka ženkliai lengviau, paprasčiau ir greičiau uždengti ar atidengti Jūsų baseiną.

Plaukiojančio dangos savybės ir nauda

Plaukiojanti baseino uždangos viršutinis polietileno sluoksnis, kaip taisyklė, yra su tamsiai mėlynos ar melsvos spalvos, o apatinis – juodos, sidabrinės ar auksinės spalvos. Apatinio sluoksnio spalva priklauso nuo polietileno priemaišų, kurios suteikia dangai specifines savybes. Šiuolaikinė plaukiojanti baseino plėvelė 100 proc. perdirbama, saugi aplinkai, lengvai plaunama ir prižiūrima.

Plaukiojančio plėvelės savybės

Tvirta 400-500 mikronų storio plaukiojanti baseino uždanga puikiai tinka skirtingoms klimato sąlygoms. Uždanga atspari visų rūšių baseino chemikalams, kaitriai saulės šviesai ir UV spinduliams, ji netoksiška bei saugi aplinkai. Priklausomai nuo gamintojo ir modelio, būna 3, 4 ir 5 m pločio plėvelės. Plėvelė sandėliojama rulonais ir atrėžiama pagal poreikį tiesiniais metrais.

Plaukiojanti danga veiksmingai mažina dumblių atsiradimą ir išplitimą baseine. Ilgaamžė polietileno plėvelė naudojama ištisus metus, net ir žiemą, kai iš baseino nenorima išleisti viso baseino vandens. Be to, uždanga efektyviai apsaugos vandenį nuo šiukšlių, todėl, atšilus orams, nereikia valyti baseino filtravimo sistemos ir baseino įrangos.

Be to, baseino uždanga ženkliai mažina elektros energijos ir vandens chemijos sąnaudas, stabdo vandens paviršiaus garavimą, taigi, ir baseino eksploatacijos išlaidas. Ji palaiko stabilią vandens vidutinę temperatūrą: jei diena karšta, absorbuodama kaitrius saulės spindulius, šildo baseino vandenį; jei diena šalta – tarsi puodo dangtis, sulaiko vandens šilumos nuotėkį. Plačiau skaitykite čia >> Plaukiojančios baseinų dangos

Plaukiojančios dangos pranašumai

Plaukiojančios dangos pranašumai

Šiuolaikinės plaukiojančios dangos pranašumas ir nauda:

 • Veiksmingai mažina dumblių augimą;
 • Sumažina filtravimo sistemos apkrovą;
 • Sumažinamas vandens nuostolius ir garavimas net iki 98%;
 • Sumažina baseino chemikalų sąnaudas;
 • Sumažina energijos sąnaudas šildymui iki 50%;
 • Sugeria saulės energiją;
 • Apsaugo baseino vandenį nuo šiukšlių ir vabzdžių;
 • Palaikoma stabili vidutinė vandens temperatūra;
 • Ilgaamžė, naudojama ištisus metus visose klimato zonose;
 • Lengvai plaunama ir prižiūrima.

Dangos susukimo mechanizmai

baseino plaukiojančios dangos susukimo mechanizmai

Šiuolaikiniai baseino plaukiojančios dangos susukimo mechanizmai skirti patogiam ir saugiam baseinų apsauginių uždangos naudojimui ir saugojimui. Tokie mechanizmai veiksmingai saugo baseino dangą nuo lamdymo, perlenkimų, trūkių ar subraižymo bei taupo vietą. Skiriami mechaninai ir elektriniai dangos mechanizmai.

Mechanizmų reguliavimas ir montavimas

Praktiškas minimalistinio dizaino susukimo mechanizmas lengvai ir paprastai pritaikomas stačiakampių vidaus ir lauko baseinų aplinkoje. Plotis, paprastai, reguliuojamas pagal Jūsų poreikį. Mechanizmo valdymas ypač paprastas ir patogus.

Šiuolaikiniai dangos mechanizmai, priklausomai nuo pasirinkto modelio, montuojami prie baseino krašto arba įleidžiami į grindinį. Patogumo ir saugumo tikslu, dangos susukimo mechanizmą naudotini kartu su universalia ir praktiška traukimo virve. Plačiau skaitykite čia >> Dangos susukimo mechanizmai

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Plaukiojanti baseino uždanga e-parduotuvė