GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

 • konsultuojame,
 • projektuojame,
 • statome, renovuojame,
 • įrengiame,
 • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: [email protected] arba užpildykite užklausos formą:

Baseinų valymas

Savo baseino priežiūrą patikėkite specialistams

 • Baseinų valymo reikmenys
 • Profesionali baseinų priežiūra
Įsigykite baseinų valymo priemones mūsų el. parduotuvėje

Baseino valymo svarba

Baseino valymo svarba

Norint išlaikyti švarų baseino vandenį, nepakanka naudoti vien tik baseinų priežiūros chemikalus. Būtina reguliariai valyti baseino dugną, sienas, kampus, laiptus, kopėtėles ir pan.

Jei Jūsų baseinas yra teisingai prižiūrimas, tvarkingai ir reguliariai valomas specialiais baseinų šepečiais, teleskopiniais kotais ir sieteliais, tinkamai paruošiamas vasaros, žiemos sezonams ir naudojamos apsauginės uždangos, jo naudojimas pailgėja keliais sezonais bei ženkliai sumažinamos eksploatacinės išlaidos. Baseinų valymo šepečiai bei priedai gaminami iš chemikalams atsparaus patvaraus ir ilgaamžio specialaus plastiko. Plačiau skaitykite čia >> Valymo šepečiai ir jų priedai

Kaip baseino savininkas, Jūs turite keturis baseino valymo pasirinkimo variantus: valyti baseiną savarankiškai pilnai rankiniu būdu; valyti baseiną savarankiškai automatiniu valymo robotu ir rankiniu būdu; samdytis profesionalų baseinistą pagal poreikį ar ilgalaikio aptarnavimo sutartį arba išvardintų variantų kombinavimas.

Baseino valymo procesas ir etapai

Baseino valymu skaitoma vienkartinė procedūra (arba paslauga, jei samdotės profesionalų baseinistą), kurios metu atliekami būtini baseino valymo darbai, baseino apžiūra, įrangos profilaktinė patikra ir/arba remontas.

Priklausomai nuo paskirties, dydžio ir apkrovos, baseinas gali būti valomas reguliariai kas kelias savaites arba po to, kai, dėl susiklosčiusių aplinkybių ar neišmanymo, baseinas buvo netinkamai prižiūrimas, apleistas ar neteisingai paruoštas žiemos sezonui ir pan.

Kaip taisyklė, baseino valymas atliekamas neišleidžiant vandens. Tačiau, kritiniu atveju priklausomai nuo užterštumo ir būsenos, vanduo iš baseino gali būti išleidžiamas per kelias valandas, atliekamas kruopštus ir visapusiškas PVC dangos ar plytelių mozaikos valymas rankiniu būdu ir padengimas specialiomis apsauginėmis priemonėmis, detalių, mazgų, komponentų valymas ir/arba atnaujinimas bei visos baseino įrangos techninė apžiūra, profilaktika ir/arba remontas pagal poreikį.

Baseino valymo etapai

Baseino valymo procesas ir etapai

Tradiciškai, nuolatinė baseino priežiūra atliekama šiais etapais:

 • Surenkami lapai ar kitos stambios šiukšlės nuo vandens paviršiaus tam skirtu sieteliu;
 • Pašalinami nešvarumai nuo baseino dugno, naudojant vakuuminio dugno šepetį su teleskopiniu kotu;
 • Pašalinami nešvarumai nuo baseino sienų, kampų ir laiptų;
 • Pašalinami susikaupę nešvarumai iš cirkuliacinio siurblio grubaus valymo filtro sietelio ir vandens skimerio sietelio ar krepšelio;
 • Praplaunamas baseino vandens filtras atbuline vandens srove;
 • Specialiais testeriais nustatomas vandens chloro (Cl) ir vandens pH lygis;
 • Baseino cheminių priežiūros priemonių dėka sureguliuojamas Cl ir pH iki reikiamo koncentracijos lygio;
 • Profilaktiškai patikrinamas vandens siurblys, apšvietimo komponentai, hidromasažiniai įrengimai, UVC sterilizatorius, automatikos blokas, šildymo sistema, el. maitinimo komponentai ir kt.

Jei abejojate kaip teisingai valyti baseiną, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko.

Profesionali baseinų priežiūra

Profesionali vandens objektų priežiūra turi būti atliekama tam tikrais periodais, remiantis nustatytais techniniais baseino eksploatacijos parametrais ir numatytais higieniniais reikalavimais. Atsižvelgiant į vandens objekto ir jo aplinkos specifiką, suplanuojamas darbų ir paslaugų sąrašas bei atlikimo grafikas. Baseino priežiūra atliekama arba kompleksiškai išvien, arba daliniais etapais.

Svarbu: profesionalios baseinų valymo ir priežiūros klausimais kreipkitės telefonu: +370 675 133 19 arba el. paštu: [email protected]Paslaugos mokestis nuo 50,00 EUR + PVM.

Baseino valymo robotai

 

Automatic-Pool-Cleaners-Titulinis-02_opt

Šiuolaikiniai automatiniai baseino valymo robotai puikiai valo dugną ir baseino laiptus, sienas, o taip pat ir vandens liniją, kurią nuvalyti, paprastai, būna sunkiausia. Kaip taisyklė, robotai efektyviai valo bet kokios formos vidaus ir lauko baseinus.

Pasirenkamos baseino valymo roboto programos ir valymo algoritmas veiksmingai taupo Jūsų laiką bei leidžia paprastai ir greitai išsirinkti optimalų baseino valymo rėžimą būtent Jūsų baseino poreikiams. Kai kurie robotai turi patogius ir praktiškus nuotolinio valdymo pultus.

Paminėtina, kad valymo robotas, priklausomai nuo gamintojo ir modelio, turi maksimalų ribinį baseino valymo plotą, t. y. kuo didesnis baseinas (taigi, ir jos paviršių bendras plotas), tuo galingesnis ir brangesnis valymo robotas. Jei abejojate kaip pasirinkti baseino robotą, – pasitarkite su specialistas. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų valymo robotai

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra