GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: [email protected] arba užpildykite užklausos formą:

Baseinų aplinka

.

Baseinų aplinkos ypatumai

Statant baseinus ypatingų reikalavimų, palyginti su kitais objektais, nėra. Tačiau tokios paskirties pastatuose ir aplink juos įprastai būna agresyvesnė nei įprasta aplinka – ženkliai daug drėgmės, chloro ar kitų vandens chemijos priemonių. Todėl būtina parinkti tinkamas medžiagas, tinkamai apdoroti jų paviršius, kad šių neveiktų korozija.

Planuodami ir projektuodami lauko baseiną, galvokite apie bendrą sklypo vaizdą. Landšafto formavimas – tai ne vien gėlytės ar krūmelis. Svarbus yra bendrasis paveikslas, kurį sukursite. Prisiminkite šią universalią tiesą formuodami gėlynus, veją, krūmus, baseino įrangos technines patalpas bei patogią ir praktišką prieigą prie baseino. Kaip visa tai atrodys bendrame kontekste? Koks bus sukurtas efektas?

Atsižvelkite į regiono ypatumus. Palmės – ne pati geriausia idėja Lietuvoje, tai žino kiekvienas. Taigi laikas susitaikyti, kad tam tikros augalų rūšys paprasčiausiai netinka auginti vietovėje, kurioje gyvenate. Jei abejojate kaip tinkamai ir teisingai paruošti baseino projektą, – pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko.

Baseino grindiniai ir apvadai

Baseino grindiniai ir apvadai

Akmens grindiniais grįsti takeliai, priėjimai prie baseino atrodo prabangiai ir estetiškai. Grindiniai klojami iš natūralaus akmens arba iš sintetinės medžiagos, kuri vizualiai nesiskiria nuo natūralaus akmens. Tiek natūralūs, tiek ir sintetiniai grindiniai yra itin ilgaamžiai, o dizaino ir spalvų asortimentas ženkliai pralenkia įprastus akmens grįstus grindinius.

Natūralūs grindiniai – tai ilgaamžė elegancija ir dizainas tradiciniams visų rūšių ir dydžių baseinams. Apipavidalintas akmens plokštėmis net ir nedideliame plote, Jūsų baseinas atrodo įspūdingai ir unikaliai. Apdailos plokštės gaminamos skirtingų formų ir spalvų atspalvių, tad rinkitės tinkamiausią variantą Jūsų lūkesčiams ir skoniui, baseino aplinkai bei biudžetui.

Populiariausi universalūs klasikinio dizaino grindiniai ir apvadai, tinkami daugumai įvairių formų vidaus ir lauko baseinų aplinkai. Praktiška ilgaamžė apdaila, neabejotinai, užtikrina estetišką baseino aplinkos vaizdą, išskirtinumą ir prabangą. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų apdaila

Profesionali baseinų apdaila. Rosa Gres

Ypač įspūdingi ir įkvepiantys yra sėkmingos kompanijos Rosa Gres baseinų apdailos projektai. Pateikiame Jums keletą šios garsios italų kompanijos profesionalios baseinų aplinkos projektų pavyzdinius video.

Video #1 | SPA Projektas Nick SPA & Sports Club

.

Video #2 | Baseino projektas La Test-de-Buch

.

Video #3 | Baseino projektas Gujan-Mestras

Baseino ir lauko baldai

Nepriekaištingos namų erdvei sukūrimui, šiuolaikiniai lauko baseinas jau nebeįsivaizduojamas be originalaus dizaino, tvirtų ir kokybiškų lauko baseino baldų. Stilingi sprendimai gyvenamajai aplinkai – lauko žibintai, BBQ įranga, hamakai, vazonai, kėdės, suolai, sofos ir panašūs lauko baldai, užtikrina Jūsų ramų poilsį, malonų laisvalaikį, gerai praleistą laiką prie baseino su šeima ar draugų akiratyje bei išskirtinį namų eksterjerą.

Paminėtina, kad tinkamai parinkti baseino baldai pabrėžia individualų būsto ir sklypo stilių ir užtikrina maksimalų komfortą ir funkcionalumą. Profesionalūs dizaino sprendimai realizuoja skirtingų gyvenamųjų erdvių reikalavimus – nesvarbu, ar planuojate apipavidalinti nuosavo namo kiemo, sodo ar vasarnamio baseino aplinką.

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

OKEANA-Konsultacija-790-101-opt.