GAUTI PASIŪLYMĄ!

ĮVAIRIŲ BASEINŲ projektavimas ir įrengimas, renovacija.

Nuo projekto idėjos iki jos įgyvendinimo:

  • konsultuojame,
  • projektuojame,
  • statome, renovuojame,
  • įrengiame,
  • montuojame ir prižiūrime.

Susisiekite telefonu: +370 675 133 18, el. paštu: info@okeana.lt arba užpildykite užklausos formą:

Baseinų konstrukcijos remontas

,

Kodėl susidėvi Jūsų baseinas?

Kodėl susidėvi Jūsų baseinas

Baseino konstrukcija, statybinės medžiagos (pvz.: tinkas, betonas, smiltainis, silikatas, čerpės, plytos ir pan.) ir baseino įranga yra nuolat veikiamos aplinkos sąlygų ir jos kaitos: vėjo, vandens, saulės UV spindulių, temperatūros svyravimų, vibracijos ir t. t. O vanduo yra vienas labiausiai ardančių statybinę konstrukciją faktorių.

Jau paminėtų statybinių medžiagų struktūra yra porėta, t. y. jos išvagotos kanalų ir ertmių, kurios sudaro prielaidą vandens įsiskverbimui. Vanduo prasiskverbia į porėtus paviršius skirtingais būdais: skysto vandens pavidalu, garų ar kondensato pavidalu. Nepriklausomai nuo vandens skverbimosi būdo, laikui bėgant formuojasi defektai, kurie turės neigiamą įtaką medžiagų ir įrengimų mechaninėms, cheminėms ar biologinėms savybėms, taigi ir Jūsų baseino funkcionalumui ir vaizdui.

Žinotina, kad statybinių medžiagų ir įrangos defektai, kuriuos sukelia vanduo, kasmet žmonėms atneša didžiulės materialinės žalos. Šiuolaikinės prevencinės priemonės ir mokslo bei technologijų pažanga ši procesą sulėtina, tačiau susidėvėjimas yra neišvengiamas.

Be vandens žalos, baseino konstrukcija, vamzdynas ir, praktiškai, visa įranga yra nuolat veikiami baseino chemijos priemonių. Daugumos jų pagrindas yra chloras, kuris aktyviai jungiasi su kitais cheminiais elementais, taigi ardo kontaktuojančių paviršių struktūrą, ko pasėkoje keičiasi jų fizinės savybės bei spalva. Chloras jungiasi beveik su visais nemetalais ir metalais, o gamtoje natūraliai susidaro daugiau negu 2400 skirtingų chloro junginių.

Kaip jau supratote, baseino senėjimo proceso išvengti nepavyks. Tačiau Jūs galite jam pasiruošti ir numatyti remonto biudžetą. Tai priklauso nuo daugelio faktorių, bet, kaip taisyklė, baseinai remontuojami ar renovuojami po 5-7 metų eksploatacijos.

Remonto ir renovacijos sąvokos

Baseino remontas. Baseino renovacija

Anot Vikipedijos, remontas – tai pastatų, prietaisų, įrenginių ar technikos priemonių taisymas; techninių įrenginių, statinių, mašinų, prietaisų, daiktų gedimų ir fizinio susidėvėjimo šalinimas.

Statinio remontas (pvz.: baseino remontas) – tai statybos rūšis, kurios metu atkuriamos susidėvėjusios statinio konstrukcijos, detalės, mažgai, pašalinami defektai. Taip pat, remontas atliekamas siekiant pagerinti arba pakeisti statinio savybes, nors detalės ir nėra galutinai susidėvėjusios bei išnaudojusios numatytą darbo trukmės resursą.

Lotynų kilmės žodis renovacija (renovatio) reiškia kažko atnaujinimą, atkūrimą, t. y. procesas, kurio metu moraliai ir fiziškai nusidėvėję daiktai, prietaisai ir/arba mechanizmai pakeičiami naujais.

Čia paminėtina, kad, jei keičiasi statinio (pvz. baseino) techniniai rodikliai, reikalingas rekonstrukcijos projektas. Šiuo atveju teks kviestis architektą, kuris profesionaliai paruoš Jums techninį baseino rekonstrukcijos projektą.

Baseino plytelių keitimas

Kokios prabangios ar ilgaamžės baseino plytelės bebūtų, ateis laikas jas keisti naujomis. Baseinams naudotinos keraminės plytelės, akmens masės plytelės ar dekoracinės mozaikos plytelės. Taip pat, skiriamos matinio, blizgaus ir neslidaus paviršiaus plytelės. Na, o rašto dizaino ir spalvų įvairovės pasiūla yra, praktiškai, begalinė…

Baseine, ant jų laiptų, lauko terasoje ar spec. paskirties patalpose (pvz. dušinėje, hidromasažo zonoje) ypač svarbu išvengti atsitiktinių netyčinių paslydimų ar kritimų, tad čia rekomenduotina kloti neslidžias plyteles. Net jei nukentės baseino ir jo aplinkos estetinis vaizdas ar jo priežiūros paprastumas, Jūsų ir aplinkinių sauga ir sveikata turėtų būti visiškas prioritetas.

Senosios baseino plytelės šalinamos specialiu statybos įrankiu – perforatoriumi bei plaktuku su tinkamo dydžio kaltu. Pirmiausia reikėtų nuspręsti, ką su plytelėmis darysite. Praktiškai, dažniausia tokios plytelės tiesiog išmetamos į statybos atliekų sąvartyną arba panaudojamos kur nors kitur, tačiau ne naujam padengimui.

Šalinant plyteles, jos neišvengiamai šiek tiek pažeidžiamos, be to, ant kitos pusės liks klijų ir/arba pagrindo sluoksnio, Taigi, plytelės bus nelygios, tad, jei norėsite jas panaudoti vėl, turėsite gerokai pavargti.

Visada užsisakykite 10 proc. daugiau naujų plytelių nei Jums reikia pagal renovacijos projekto skaičiavimus. Statant ir klojant, paprastai, patiriama apie 5 proc. plytelių nuostolių, o likusių 5 proc. Jums gali prireikti ateityje. Pavyzdžiui, jei kuri nors plytelė suduš arba teks remontuoti/keisti trapą, skimerį ar kopėtėles ir pan. arba vandalizmo atveju.

Kaip taisyklė, plytelės baseinams apskaičiuojamos kloti su 6 mm tarpu. Tai užtikrina betono deformacijų veiksmingą absorbciją bei ženkliai prailgina baseino eksploatacinį laikotarpį.

Ypač svarbu tinkamai paruošti plytelių klijavimo paviršiaus pagrindą pagal numatytus statybinių medžiagų gamintojų ir projekto reikalavimus. Nuo tvarkingai paruošto pagrindo tiesiogiai priklauso, kaip tvirtai ir ilgai laikysis baseino plytelės bei kaip gražiai ir tiksliai pavyks jas išklijuoti.

Baseino plytelių keitimas. Baseino renovacija ir remontas

Naujų plytelių klijavimas ant senųjų irgi praktikuojamas apdailos būdas. Vienintelė, bet būtina sąlyga, – senosios plytelės turi tvirtai laikytis ant paviršiaus ir būti lygios. Prieš atliekant darbus, senosios plytelės kruopščiai nuvalomos, pašalinamas bet koks įsisenėjęs purvas, chemikalų nuosėdos ir riebalų dėmės. Šiuo atveju apdailos skiedinio (ar klijaus) sluoksnis turi būti 1–2 mm storio.

Baseino įrengimo ir remonto reikalavimai

Kadangi baseinas ir jo prieiga yra padidintos traumų rizikos zona, jų remontui ir įrengimui taikoma yra keletas specifinių svarbių reikalavimų. Žinotina, kad visuomeninių baseinų įrengimą reglamentuoja standartas LST EN 15288. Štai keletas svarbių baseino įrengimo ir remonto reikalavimų:

  • Grindų dangos skirtingose zonose (baseino dugnas, baseino prieigos zonos, dušinės ir pan.) privalo atitikti tinkamo plytelių slidumo klases.
  • Baseine negali būti aštrių briaunų, todėl užapvalinimo elementai yra būtini.
  • Priklausomai nuo vandens gylio kitimo, privalomi kontrastiniai žymėjimai baseino dugne. Atitinkamai turi būti pažymėti ir laiptų kraštai, starto bokšteliai ir kita.
  • Baseinams su persipylimo sistemomis yra privalomi spec. elementai baseino kraštams, turintys ne mažiau nei 15 mm įgilintus ar iškilusius paviršius.

Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai pakeisti baseino plyteles, neturite statybos patirties ar reikiamų žinių, – patikėkite šiuos darbus baseinistams-profesionalams, ar apdailininkams, ar bent jau pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite nusivylimo, esminių klaidų, sutaupysite savo lėšų ir laiko.

Baseino PVC dangos keitimas

Baseinai su PVC danga yra ypač paplitę ir populiarūs Lietuvoje. Didžioji dalis privačių baseinų yra klojami būtent PVC danga. Tokį jos paklausumą nulėmė keletas svarių priežasčių: danga klojama ženkliai greičiau nei plytelės, visiškai nelaidi vandeniui, turi patrauklią kainą, raštų ir spalvų įvairovę, gan ilgaamžiška, patvari ir pan. Danga dar vadinama PVC plėvele ar PVC membrana.

Polivinilchloridas (trumpinamas PVC) yra gaminamas iš jo monomero vinilo chlorido. Grynasis PVC yra kietas plastikas, todėl dažniausiai minkštinamas ftalatų (tai plastifikatoriai, dedami į plastikus, siekiant padidinti jų lankstumą, skaidrumą bei ilgaamžiškumą) priedais. Naudojamas ypač plačiai daugelyje pramonės šakų, statyboje ir buityje. PVC pamatysite ir šiuolaikiniame oro uoste, ir buto virtuvėje. Tai vienas komerciškai sėkmingiausių plastikų pasaulyje.

Senoji sudėvėjusi ir nublukusi PVC danga pašalinama, nuimant laikančiuosius metalinius kampuočius ir, tiesiog, nuplėšiama nuo baseino korpuso paviršiaus. Nuimtoji danga antrinio panaudojimo neturi, tad išmetama į statybos atliekų sąvartyną ir vėliau perdirbama. Jei Jūsų baseinas turi kitos rūšies padengimą, jis, be abejo, atitinkamu būdu turi būti pilnai nuimtas ar pašalintas. Užtaisomi visi paviršiaus įtrūkimai ir išdaužos.

Klojant PVC dangą, pagrindas turėtų būti tvirtas betonas, o paviršių galima apdoroti savaime išsilyginančiais mišiniais. PVC dangą geriausiai klijuoti prie pagrindo tam skirtais dispersiniais klijais, tačiau galima klijuoti tik siūles ir perimetrą. Dangos sudūrimo siūlių kiekis turi būti minimalus. Tarp baseino betono korpuso ir PVC dangos klojamas apsauginis tekstilės paklotas.

Kaip teisingai pasirinkti baseino PVC dangą

Šiuolaikinio technologijų progreso ir aukštos konkurencijos dėka, PVC gamintojų, dangų tipų, savybių, spalvų ir raštų pasirinkimo gausa išties didelė. PVC dangos ilgaamžiškumas priklauso nuo jos techninių charakteristikų ir parametrų: atsparumo klasės, gamybos techologijos inovatyvumo, dėvimojo sluoksnio storio ir kt. bei nuo to, ar ji bus naudojama baseine po atviru dangumi (t. y. po tiesioginiais saulės spinduliais) ar uždarame baseine pastato viduje bei chemikalų dozavimo.

Kaip teisingai pasirinkti baseino PVC dangą

Čia paminėtina, kad baseino chemijos sistemingas perdozavimas, tablečių mėtymas tiesiai į vandenį ar dozavimas “iš akies”, ar “pagal nuotaiką” yra labai prasta ir žalinga praktika. Šiuo atveju, Jūs savo pastangomis ir pinigais kenkiate savo paties baseinui ir visiškai beprasmiškai didinate jo priežiūros kaštus.

Tokia praktika neišvengiamai nepalankiai atsilieps visam baseinui, bet, visų pirma, jo dangai – ji ženkliai greičiau išbluks ar pasidengs dėmėmis, ar šviesiais plėmais, kurie neatsivalo, nes tai nėra nuosėdos, o susidarę struktūriniai dangos defektai, pakeitę jos fizines savybes.

Renkantis spalvą, turėkite omenyje, kad PVC danga vandenyje atrodo tamsesnė. Taigi, tamsių tonų danga uždarame baseine ar debesuotą dieną gali atrodyti niūrai ir nepatraukliai. Lietuvoje ypač paklausi tradicinė vienspalvė mėlyna ir šviesiai mėlyna danga, o raštuotas dizainas ir tamsesnės spalvos būdingos Viduržemio jūros regiono šalims. Taip pat, gera tradicija yra papuošti baseino viršutinio borto plotą virš vandens linijos prašmatnaus rašto PVC apdailos juosta. Ir gražu, ir praktiška.

Lietuvoje nusistovėjo praktika PVC dangą siūlyti dvejopai – tik dangos 1 m² kaina arba dangos su klojimo paslauga 1 m² kaina. Tad pasiskaičiuokite reikalingos dangos kiekį (t. y. klojamo paviršiaus plotą su ankeravimo atsarga) ir rinkitės Jums parankiausią variantą.

Čia paminėtina ir rekomenduotina ilgaamžė vokiečių kompanija RENOLIT ir jos PVC dangų linija ALKORPLAN. Šis nepriklausomas šeimos verslas jau virš 70 metų nustatyto kokybės ir inovacijų standartus tiek ir Europoje, tiek visame pasaulyje. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų PVC dangos

Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai pakeisti baseino PVC dangą, neturite statybos patirties ar reikiamų žinių, – patikėkite šiuos darbus baseinistams-profesionalams ar bent jau pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite nusivylimo, esminių klaidų, sutaupysite savo lėšų ir laiko.

Baseino borto apdailos ir terasų įrengimas

Baseino borto apdailos ir terasų įrengimo specifika yra ta, kad šie sprendimai yra ypač vizualiai matomi ir tiesiogiai įtakoja Jūsų baseino ir jo aplinkos visumos harmoniją, jo vaizdą, dizainą ir patrauklumą bei poilsio kokybę. Čia suklydus ar perdėtai sutaupius, baseinas net gali tapti “nemielas” ir/arba nesaugus.

Objektų statyboje, ypač kompleksinių vandens objektų statyboje, smulkmenų nėra. Kaip minėta, baseino borto apdailos ir terasų įrengimas yra ypač svarbus viso projekto sėkmei, ilgaamžiškumui ir žmonių saugai, tad patikėkite tai patyrusiems specialistams ir išmaniems profesionalams. Nuo to Jūs tik išlošite…

Akmens grindiniais grįsti takeliai, priėjimai prie baseino atrodo prabangiai, harmoningai ir estetiškai. Grindiniai klojami iš natūralaus akmens arba iš sintetinės medžiagos, kuri vizualiai nesiskiria nuo natūralaus akmens. Tiek natūralūs, tiek ir sintetiniai grindiniai yra itin ilgaamžiai ir saugūs (neslidūs), o dizaino ir spalvų asortimentas ženkliai pralenkia įprastus akmens grįstus grindinius.

Natūralūs grindiniai – tai ilgaamžė elegancija ir dizainas tradiciniams visų rūšių ir dydžių baseinams. Apipavidalintas akmens plokštėmis net ir nedideliame plote, Jūsų baseinas atrodo įspūdingai ir unikaliai.

Grindinio apdailos plokštės gaminamos skirtingų formų, dydžių, spalvų ir atspalvių, tad rinkitės tinkamiausią variantą Jūsų lūkesčiams ir skoniui, baseino aplinkai bei biudžetui. Natūralaus grindinio terasos prašmatnumas verčia žmones aiktelti iš susižavėjimo bei neabejotinai išskiria Jūsų baseiną iš kitų. Tad, jei siekiate išskirtinumo, nedvejokite – čia Jūsų variantas…

Populiariausi universalūs klasikinio dizaino grindiniai ir apvadai, tinkami daugumai įvairių formų vidaus ir lauko baseinų aplinkai, ir kurortiniam viešbučiui, ir privataus namo šeimininkui. Praktiška ilgaamžė apdaila, neabejotinai, užtikrina estetišką baseino aplinkos vaizdą, išskirtinumą ir prabangą.

Čia rekomenduotina garsi, inovatyvi ir daugelį svarbių apdovanojimų pelniusi ispanų kompanija ROSA GRES. Ypač įspūdingi ir įkvepiantys pastatų ir baseinų apdailos projektai puikiai žinomi tiek ir Europoje, tiek visame pasaulyje.

Paminėtina, kad, kaip ir daugumoje statybos darbų, čia būtini profesionalaus architekto paruošti baseino projekto brėžiniai elektroniniam formate bei numatytas Jums priimtinas biudžetas. ROSA GRES paruoš visapusišką baseino borto, terasos ir numatytos baseino aplinkos įgyvendinimo projektą – nuo akmens parinkimo iki paruoštos produkcijos supakavimo.

Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai įrengti baseino borto apdailą ir terasą, neturite statybos patirties ar reikiamų žinių, – patikėkite šiuos darbus baseinistams-profesionalams ar bent jau pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite nusivylimo, esminių klaidų, sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> Baseinų aplinka

Baseino kopėtėlių ir turėklų restauravimas

Baseino kopėtėlių ir turėklų restauravimas

Patogiam ir saugiam įlipimui į/išlipimui iš plaukimo baseino naudojamos specialios kopėtėles, o baseinuose su jau įrengtais laipteliais – turėklai. Visuomeniniuose plaukimo baseinuose kopėtėlės ir turėklai yra privalomi (baseinų įrengimą reglamentuoja standartas LST EN 15288).

Kopėtėlių pakopų skaičius priklauso nuo baseino gylio. Atsižvelgiant į plaukimo baseino specifiką, savininko pageidavimus ir biudžetą, turėklai parenkami iš esančių rinkos pasiūloje arba individualiai pagaminami konkrečiam užsakovui bet kokios formos baseino laipteliams.

Ir baseino kopėtėlės, ir baseino turėklai gaminami iš ypač kokybiško, ilgaamžio bei atsparaus korozijai ir baseino chemikalams nerūdijančio plieno.

Plienas – tai geležies ir anglies lydinys, kuriame yra iki 2 proc. anglies su mangano, silicio, sieros ir fosforo priemaišomis. Plieno mechaninės savybės ir cheminė sudėtis yra pagrindiniai rodikliai, pagal kuriuos sprendžiama apie plieno kokybę ir jo paskirtį. Svarbiausios plieno mechaninės savybės: stiprumas, tamprumas, plastiškumas, trapumas ir patvarumas.

Tinkamų savybių dėka, baseinų detalių, mazgų ir įrangos gamyboje plačiai paplitusi padidinto atsparumo drėgmės korozijai plieno markė 316L. Būtent šios markės plienas ir naudojamas gaminant baseino kopėtėles ir turėklus bei daugelį įdėtinių detalių ir mazgų. 316L markė, kaip ir kitos plieno markės, turi skirtingą žymėjimą skirtingose rinkoje: JAV – tai AISI 316L, Europoje – EN 1.4404, Japonijoje – SUS 316L, NVS šalyse – 03Х17Н14М2.

Baseino kopėtėlių ir turėklų restauravimas

Baseino kopėtėlių ir turėklų tarnavimo trukmė, paprastai, yra 15 metų ir daugiau. Gamtoje nieko amžino nėra, tad tiek kopėtėlės, tiek ir turėklai palaipsniui praras plienui būdingą blizgesį, patamsės, atsiras dėmės, mikroįtrūkimai, korozijos žymės, keisi jų fizinės savybės ir kt. Tokiu atveju, plieno gaminys arba restauruojamas, ar keičiamas nauju iš esančių rinkoje, arba specialiai užsakomas ir pagaminamas individualiai.

Restauravimo atveju, priklausomai nuo nusidėvėjimo, plieno gaminys smėliuojamas, šlifuojamas, poliruojamas, pašalinant paviršiaus mikrošiurkštumą, ir kt. Jei nutarėte baseino turėklus užsisakyti individualiai, tuomet atliekami Jūsų baseino borto ir korpuso tiksliniai matavimai, daromas turėklų eskizas, vėliau detalės brėžiniai su specifikacijomis, kurie perduodami gamintojui.

Gamybos metu naudojamas metalo vamzdžių/lakštų parinkimas ir lankstymas, valcavimas, pjovimas lazeriu, tekinimas, suvirinimas, šlifavimas ir pan. Jau pagaminti nepriekaištingos kokybės unikalūs turėklai sumontuojami numatytose baseino vietose.

Kaip taisyklė, individualiai pagaminti turėklai turi aukštesnę kainą nei rinkoje esantys, tačiau veiksmingai užtikrina Jūsų baseino išskirtinumą ir unikalumą. Plačiau skaitykite čia >> Kopėtėlės ir turėklai

Hidromasažinių SPA baseinų remontas

Hidromasažinių SPA baseinų remontas

Šiame poskyryje aptarsime betoninių hidromasažinių SPA baseinų ir akrilinių hidromasažinių SPA baseinų remonto ir renovacijos ypatumus.

Betoninio hidromasažinių SPA baseino statyba, priežiūra ir remontas labai artimas tradiciniam betoniniam baseinui. Jų konstrukciniai sprendimai panašus, tačiau yra keletas esminių skirtumų: jie, dažniausia, yra apvalios formos; hidromasažinių SPA baseinai nedengiami PVC danga, o tik pasirinkto rašto dekoracinėmis mozaikos plytelėmis; turi atskirą bent vieną hidromasažinį siurblį, specialius hidromasažinius vandens purkštukus ir oro purkštukus, orapūtę, oro geizerius, chromoterapijos įrangą ir pan.

Betoninį SPA baseiną veikia tokie patys aplinkos bei cheminių priežiūros priemonių faktoriai, būdingi tie patys jo konstrukcijos ir įrangos senėjimo požymiai jau išsamiai aptarti šiame skyriuje (baseino plytelių keitimas, apdailos ir terasų įrengimas, baseino turėklų restauravimas, baseinų įrangos remontas ir keitimas ir kt.).

Akrilo hidromasažiniai SPA baseinai skirstomi į kilnojamus (montuojami ant pagrindo/grindų) ir įleidžiamus (montuojami po pagrindu/grindimis įleidžiant visą konstrukciją). Išskirtinis tokių baseinų bruožas – vidinis korpusas gaminamas iš akrilo.

Akrilas – tai yra polimero termoplastinė medžiaga, išrasta dar 1941 m. stambios kompanijos DuPont. Jis gaminamas iš akrilo rūgšties. Ši medžiaga pasižymi ypatinga stiprybe, lengvumu, žemu šilumos laidumu (gerai išlaiko šilumą) bei ekologiškumu. Be to, akrilas atsparus temperatūros svyravimui ir UV spinduliams. Puikių savybių dėka, labai plačiai naudojamas daugelyje pramonės šakų, įskaitant baseino korpusų gamybą.

Akrilo korpuso kritinis susidėvėjimas ar ženklus rašto ir spalvos išblukimas yra labai retas. Tokio baseino korpusas Jums patikimai tarnaus 15 ir daugiau metų. Jei, visgi, tai į vyko, akrilo korpusas neremontuojamas ir nerestauruojamas, o užsakomas ir pagaminamas naujai gamykloje būtent Jums ir pakartotinai sumontuojamas. Jei baseino modelis labai senas ir jau nebegaminamas, teks mąstyti apie naujos kartos baseino įsigyjimą.

Čia dar kartą paminėsime, kad baseino chemijos sistemingas perdozavimas ar dozavimas “iš akies”, ar “pagal nuotaiką” yra labai prasta ir žalinga praktika bet kuriam baseinui. Šiuo atveju, Jūs savo pastangomis ir pinigais kenkiate savo paties baseinui ir visiškai beprasmiškai didinate jo priežiūros kaštus.

Žinotina, kad viena žinomiausių ir inovatyviausių akrilo hidromasažinių SPA baseinų gamybos lyderė Europoje yra ispanų kompanija AQUAVIA SPA, priklausanti stambiai įmonių grupei IBERSPA.

Jei abejojate, kaip tinkamai ir teisingai įrengti, prižiūrėti ar remontuoti SPA baseiną, neturite patirties ar reikiamų žinių, – patikėkite šiuos darbus baseinistams-profesionalams ar bent jau pasitarkite su specialistais. Taip išvengsite nusivylimo, esminių klaidų, sutaupysite savo lėšų ir laiko. Plačiau skaitykite čia >> SPA masažiniai baseinai

Profesionali konsultacija, baseinų projektavimas, įrengimas, priežiūra

Nedelskite ir nedvejokite. Kreipkitės ir mūsų patyrę specialistai pakonsultuos ir patars Jums. Padėsime išsirinkti šiuolaikinę baseinų įrangą ir medžiagas, apšvietimo sprendimus ir kt. Žinodami Jūsų lūkesčius ir norus, paruošime projektą ir sąmatą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą.

Siūlome ir atskirus baseino statybos ir/arba montavimo darbus, ir visapusišką kompleksinį baseinų sutvarkymą ir profesionalią priežiūrą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei baseino rūšį ir dydį. Nepraleiskite progos pasinaudoti profesionalų rekomendacijomis ir patarimais. Taip išvengsite esminių baseinų statybos, įrangos montavimo ir priežiūros klaidų bei sutaupysite lėšų ir laiko.

OKEANA-Konsultacija-790-101-opt.